NOVOROČNÍ KURZY 2023

23. 12. 2022 – Aktuality

Do nového roku s energií, lehčím krokem a běžeckou motivací, co přináší návykovou radost do života… Nový začátek v rytmu novoročních kurzů Jdu běhat!


NOVOROČNÍ KURZY odstartujeme už začátkem ledna.

Rozběhneme nový rok s pravidelnou dávkou motivace od skvělých trenérů Jdu běhat a to v Praze i online odkudkoli.


Předsevzetí, které nezůstane na papíře.

NOVÝ ROK zažijeme s radostí z pohybu venku, s motivující trenérkou nebo trenérem, v prima skupině podobně naladěných žen a s radostí sama ze sebe.


Na jaké novoroční kurzy se můžeš těšit?

Mysleli jsme na všechny běžecké úrovně. Začátečnice mohou trénovat v pondělky nebo úterky.

Středně pokročilé v Modřanech, v úterý ráno i večer, nebo ve středu :)

Ty nejpokročilejší nebudou vědět, co si vybrat dřív: zda pondělní půlmaraton nebo rychlost, úterní TRAIL nebo středeční závodní formu.

POZOR: pro ten nejkvalitnější trénink na jarní pražský půlmaraton doporučujeme KOMBINACI pondělí s Michalem plus středa s Danem: vytrvalost plus další formy tréninku.


Jsi POKROČILEJŠÍ

nebo jsi ZAČÁTEČNICE?

Nebo hledáš motivaci odkudkoli DO SLUCHÁTEK?


TIP: Už teď se můžeš přihlásit i na jarní kurz a chytit si tak to nejcenější místo ve zlaté jarní době běžecké. Jaro rozbíháme 20. března, juch!


Proč jsou novoroční kurzy jen v lokalitách Stromovka, Modřany a Šárka?

Rozhodli jsme se v tomto období zaměřit na nejoblíbenější lokalitu Stromovku, plus trailovou Šárku a vždálenější Modřany. Pokud máš tato místa z ruky, vyzkoušej online kurz. Do lokací Kunraťák, Hostivař, a Hvězda se samozřejmě na jaro vrátíme!


Proč se novoroční kurzy nejmenují jako obvykle Nauč se 5 nebo 7 km?

I v novém roce si vytyčíme v kurzech své běžecké cíle. Ale vzhledem k menšímu počtu týdnů a nižším teplotám nechceme na nás všechny dávat příliš mnoho výzev najednou. O naběhané kilometry však nepřijdeš: zimní období přeje budování vytrvalosti v pomalém tempu a na závěr kurzů si dáme i tradiční souvislý běh. Běžeckou zimu si společně užijeme na maximum.


Jak dlouho kurzy trvají a jaké je kurzovné?

Většina programů trvá 8 týdnů s tréninkem jedenkrát týdně. Pro nové běžkyně je kurzovné 2400 Kč a pro pokračující 2100 Kč. Půlmaratonský dvakrát týdně, online programy, a dva 10 týdenní úterní kurzy mají cenovku jinou. Tu najdeš přímo na kartě.

Hradit můžeš přes benefitní body nebo tvou fakturu může proplatit zaměstnavatel. Vše najdeš v tomto článku.

Můžeš si zažádat o příspěvek zdravotní pojišťovny.

Od 16.1. (nebo od data uvedeného na kartě kurzu) se cenovka upravuje o tři sta nahoru. U jarních kurzů je to plus sto korun. Děkujeme za vaše včasné přihlášky ❤️


Jak fungují náhrady tréninků, když někdy nemůžu dorazit?

Vypisujeme dostatek kurzů, aby sis v případě, že zameškáš, mohla nahradit trénink za doby trvání svého kurzu na jiném souběžném. Není třeba se dopředu hlásit, stačí dorazit. Pokud si nejsi jistá zázemím nebo úrovni, zavolej na kontaktní telefon.

Věříme, že se všechny vypsané skupiny naplní a otevřou podle našich představ. Budeme rádi, pokud otevření novoročních termínů pomůžeš pozváním kamarádky a budete běhat spolu. Máme připravenou slevu pro nové kamarádky.


Zameškala jsem během podzimu hodně tréninků, můžu dorazit v lednu na náhradu?

(týká se běžkyň z podzimu 2022)

Víme, že podzim byl náročný a pochvalu si zasloužíš za každý trénink, na který jsi dorazila, i když to třeba nebyly úplně všechny! Když se přihlásíš na novoroční kurz, můžeš dorazit i na jiné jako na náhradu za podzim. Bez přihlášky na nový běh není z kapacitních důvodů možné po novém roce dorazit. Anebo se přihlaš na JARO 2023 a i během jara můžeš absolvovat náhrady z podzimu.


Také tě může zajímat, že:

Pokračujeme v běžeckých ONLINE kurzech. Anička Rohulánová opět natáčí novoroční sérii pokročilých tréninků do sluchátek, abychom na ty vytrvalostní tréninky před jarem nebyly samy. Pokud se zapíšeš na novoroční kurz v Praze, můžeš na tento online program využít slevu 300 Kč: zadej BEHAMONLINE v posledním kroku v nákupním košíku.

Na dlouhé večery ti navíc nabízíme záznamy lekcí Animal Flow a Mobility, síly a kompenzace.


Pokud bys odpověď na svou otázku hledala marně, volej a piš. Na emailu, whatsappu a telefonu se těší Helča Suchomelová, na ostatních sociálních sítích Míša Šolcová.

Jaký bude tvůj rok 2023? ❤️ Pamatuj, že i letos platí, že ten nejlepší projekt, na kterém budeš kdy pracovat, jsi TY.


---> cesta k novoročním kurzům vede přes KALENDÁŘ

---> cesta k online programům vede TUDYDalší příspěvky