NOVOROČNÍ KURZY 2022

20. 12. 2021 – Aktuality

Na jaké NOVOROČNÍ kurzy se můžu těšit?

Nezapomněli jsme na ty nejoblíbenější stálice jako je Nauč se 7/10 km s Májou v pondělky ve Stromovce, RANNÍ Nauč se 7 km s Martinem Levým nebo Nauč se uběhnout 5 km v pondělky, nyní s usměvavou Míšou Kašovou. A pro velký zájem přidáváme ještě druhý termín Nauč se uběhnout 5 km, a to ve čtvrtek s Ondrou Machem. Tato skupina bude mít extra komfortní zázemí s vlastním joga sálem pro závěrečné uvolnění nebo zlobivé počasí.

Věříme, že se v novoročních kurzech zopakuje skvělá atmosféra, která se vytvořila na podzimních kurzech. Vyzdvihujeme například středeční mírně pokročilý kurz s Honzou Jírovcem Nauč se uběhnout 7 km, nebo pondělní kurz plný intervalů pro rychlonožky s Týnkou Klapetkovou. Ani TRAIL kurz nezůstává pozadu a v úterky se s čelovkami vypraví opět Eva Novotná za dobrodružstvím a výhledy nejen na rozzářenou Prahu. Kdo se přidá?


A jaké NOVINKY nás v novém roce čekají?

Chystáš se na pražský nebo jiný půlmaraton? Nenech si ujít středeční kurz s mistrem vytrvalosti Danem Noahem: Natrénuj na jarní půlmaraton. Dan už teď svou skupinku zve na společný výjezd na pardubický půlmaraton, kde bude svým běžkyním k dispozici jako exkluzivní support!

Také jako “ONLINE NOVINKY” vypisujeme online kurzy pro pohyb z domova… s pevnou dobou setkání s trenéry, které dobře znáte z pražských kurzů. Mobilizaci a kompenzaci s Evou Novotnou ve středy večer, Animal Flow s Adamem na úterky večer a pátky ráno. Z každé lekce budeme pořizovat záznam.


Také tě může zajímat, že:

Pokračujeme i v běžeckých ONLINE kurzech. Novinkou je pokročilejší kurz Nauč se uběhnout 10 km, kdy se nám bude věnovat Anička Rohulánová, abychom na ty vytrvalostní tréninky před sezonou nebyly samy.

Pokud bys ráda jakékoliv dva kurzy nakombinovala, ozvi se nám. Dáme ti obratem vědět slevu na druhý kurz.

Zázemí pro Stromovku zůstává beze změn - Letná je malé území s nízkým počtem prostor vhodných pro naše specifické účely :) Výstaviště odložilo projekt “skříňky pro běžce” na neurčito. Na Animal Flow a čtvrteční Nauč se 5 budeme v Yogarden, velmi příjemném studiu na dostupné adrese Letenské náměstí 1.


KURZY PRO NOVÁČKY NAJDEŠ TADY A PRO POKROČILÉ TADY.

VŠECHNY ONLINE KURZY ZDE.

A ŠELMOU SE STANEŠ ONLINE nebo OFFLINE.


Zajímají tě další otázky? Čti dál:

Co když se epidemiologická situace zhorší a opět nebude vhodné se setkávat ve skupinách ?

Pokud by před nebo v průběhu novoročních kurzů opět nastal lockdown, neproběhlé tréninky novoročního kurzu bychom ti vynahradili formou poměrné slevy na jarní kurz. Kurzy by už ve své původní podobě nepokračovaly. Pokud bys nechtěla pořizovat celý nový jarní kurz a zbývající tréninky pouze nahrazovat, pak by tyto náhrady byly možné - až v květnu a červnu.

Přerušení kurzu z důvodu covid opatření není důvodem pro finanční kompenzaci. Děkujeme za pochopení a držme si palce, ať je stále možné volně sportovat a scénář ať už znovu nenastane.


Jak dlouho kurzy trvají a jaké je kurzovné?

Novoroční kurzy trvají 8 týdnů, trénujeme jedenkrát za týden. Pro nové běžkyně je kurzovné 2800 Kč a pro pokračující 2400 Kč. Kurzy trail, online a animal flow mají cenu jinou. Tu najdeš vždy přímo na kartě. Novoroční sezona končí 10. března, pak jsou týden jarní prázdniny a od 21.3. rozbíháme jaro, juch!


Jaká budou covid opatření?

Rozvrh jsme naplánovali tak, aby žádné dva kurzy nezačínaly ve stejný čas, takže v zázemí se budeš potkávat jen se svou skupinkou - ostatní vybíhají a přiběhnou v jiný čas.

Uvnitř se budeme setkávat s ochranou dýchacích cest a na trénink budeme čekat venku. Je možné, pokud se epidemie zhorší, že zázemí bude sloužit jen k odložení věcí a odskočení si na WC, nikoliv k převlékání.

Pokud se zapíšeš na vnitřní kurzy - Animal flow a Nauč se být silnejší - budeme tě prosit o certifikát o očkování, případně protilátkách. Bez něj není možné na vnitřní kurzy chodit nebo na nich nahrazovat.

Také zmíníme, že může výjimečně dojít k neproběhnutí tréninku a posunutí kurzu o týden nebo vyhlášení náhradního termínu. Covid dělá organizování akcí občas složitější. I během náročného podzimu 2021 jsme posouvali pouze tři tréninky z asi tří set proběhlých; jen nám přijde fér to zmínit dopředu.


Jak fungují náhrady tréninků, když někdy nemůžu dorazit na trénink?

Vypisujeme aktuálně dostatek kurzů, aby sis v případě, že někdy zameškáš, mohla nahradit zameškaný trénink za doby trvání na jiném souběžném. Není třeba se dopředu hlásit, stačí dorazit. Pokud si nejsi jistá zázemím nebo úrovni, zavolej na kontaktní telefon.

Je ovšem možné, že se všechny kurzy neotevřou podle plánu, a možnost náhrad bude malinko uzší. Proto neváhej a o kurzech řekni svým kamarádkám a kolegyním - pomůžeš tak jak k otevření svého kurzu, tak k širší možnosti k nahrazování.


Mohu kurz uhradit z benefitních bodu, jako je např. Benefit Plus nebo Sodexo Flexi pass karta? Může mi kurzovné hradit zaměstavatel?

Určitě můžeš, jen prosím počítej s navýšením kurzovného o 6-8%, ze kterého pokryjeme provizi benefitní společnosti. Konkrétní navýšení závisí na benefitní společnosti, kterou máš. Tu ti řekneme obratem. Děkujeme za pochopení.

Pokud tvůj zaměstnavatel podporuje zdravý životní styl a kurzovné ti proplatí, rádi vystavíme fakturu. V tomto případě neplatí nutnost úhrady do 11. ledna k získání nejvýhodnějšího kurzovného.


Zameškala jsem během podzimu hodně tréninků, můžu dorazit v lednu na náhradu? (týká se běžkyň z podzimu 2021)

Víme, že podzim 2021 byl náročný a pochvalu si zasloužíš za každý trénink, na který jsi dorazila, i když to třeba nebyly úplně všechny! Když se přihlásíš na novoroční kurz, můžeš dorazit i na další kurzy jako na náhradu za podzim 2021. Bez přihlášky na nový běh není z kapacitních důvodů možné po novém roce dorazit. Jako bonusové náhrady jsme ti poslali nahrávky do sluchátek jako dárek, věříme, že sis je pustila a užila trénink.


Pokud bys odpověď na svoji otázku hledala marně, volej a piš. Na emailu, whatsappu a telefonu se těší Helča Suchomelová, na ostatních sociálních sítích Míša Šolcová.

Nedej se, přidej se a rozběhni se v novém roce 2022 taky! ❤️Další příspěvky