Aktuální zázemí pro lokalitu Stromovka

05. 05. 2020 – Aktuality

Se Zónou v Sochařské ulici jsme se museli rozloučit. Od května už běháme ve dvou nových zázemích. Kde tedy budeme? Záleží na době konání Tvého májového kurzu.

1) Stromovka - Letná

Na úterní ranní a středeční dopolední májové kurzy je nové zázemí skvělé a sprcha tam bude. Budeme v parádním Artualu na Letné, adresa Letohradská 62. Veselé běžkyně budeme prosit o tichý příchod i sprchování, vedle bude probíhat jóga. V tomto zázemí budeme chtít zůstat i na případné podzimní ranní a dopolední kurzy.

2) Centrum Stromovka

   Na večerní zázemí v pondělí a ve čtvrtek se bude jednat o řešení, u kterého vás prosíme o shovívavost. Budeme v Centru Stromovka na 2. patře vedle food courtu. Jedná se o prozatím nevyužité místo v tomto čerstvě postaveném obchodním centru (otevíralo se koncem roku 2019). Sice budeme v tomto zázemí bez sprchy, ale s velkým prostorem pro nás. WC je dostatek, parkování je přímo v budově Centra Stromovka na dvě hodiny zdarma a výhodou je, že si můžeš rovnou si před/po tréninku nakoupit. No a poloha vůči Stromovce je skvělá, blízko k Výstavišti a téměř bez kopce :-)

Zázemí nicméně není podle obvyklého standardu Jdu běhat, protože prostor je zatím nechaný v “hrubém” stavu. Bez sprchy to pro mnohé z vás bude komplikace a předem se nepohodlí omlouváme. Toto je pro tuto chvíli nejlepší varianta na pohodlné převlečení a hned kousek u parku. Věříme, že to hlavní se stejně odehrává venku na tréninku :-) V prostoru nám poslouží známé lavice a koberečky ze Zóny. A také zmíníme, že obchodní centrum k nám bylo velmi vstřícné a jsme opravdu vděčné, že daný prostor máme k dispozici.

Jak náš prostor najdeš? Vyjedeš výtahem do 2. patra do food courtu a hledáš Vegetariánskou restauraci SEN. Vedle ní zprava bude náš prostor. Nebo hledej dětské kadeřnictví Funny Sassy, a my jsme obdva prostory doleva.

Kdo si chce přečíst víc ze zákulisí a plánování?

Které jiné zázemí jsme oslovili? Školky - jsou nyní z důvodu hygieny velmi váhavé přijímat skupinové nájemníky. Pro hotely jsme příliš mimo jejich operativní zvyklosti, a divadla doufají ještě před létem v obnovení činnosti…Další příspěvky