Aktuální zázemí pro lokalitu Stromovka

06. 04. 2021 – Aktuality

Kde budeme mít během jara 2021 zázemí pro lokalitu Stromovka? Zálěží na době konání tvého kurzu:

  1. Ranní a dopolední kurzy se budou scházet ve Studio Metlička na adrese Sochařská 8. Ano, dlouhodobé běžkyně tuší správně, to bývaly dřív prostory pro Jdu běhat! Teď se tam můžeš naučit péct luxusní dorty, doporučujeme!
  2. Na večerní jarní kurzy se budeme scházet ve školce Malý velký strom v ulici Dobrovského 16. Tady se můžeš těšit na klidný vnitroblok a samostatnou prázdnou místnost na odložení věcí.

Prozatím šatny nevyužíváme k převlékání a sprchy jsou zavřené. Uvidíme, jak se situace během května a června změní. Více napíšeme vždy sem: jdubehat.cz/jaro2021

Śkolka Malý velký strom aktuálně přijímá nové děti. Pokud hledáš pro své děti láskyplné prostředí k růstu, malyvelkystrom.com je náš tip.


Ranní a dopolední kurzy najdeš k přihlášce tady v Kalendáři .

Večerní kurzy pro začátenice i pokročilé pak TADY.


Kdo si chce přečíst víc ze zákulisí a plánování?

Snažili jsme se najít jiné zázemí než bylo během podzimu v Bubenské ulici, protože větší množství z vás nám dalo vědět, že je až moc daleko do Stromovky a u rušných silnic. Letná je nicméně tak vytížená oblast, že najít zázemí, které by nám bylo každý večer a zároveň někdy i ráno a dopoledne k dispozici, a je dostatečně velké, je mission impossible.

Na jaro 2021 jsme na ranní a dopolední kurzy chtěli původně být v joga centru Artual, který bohužel v těchto prostorech kvůli náročné situaci ukončil činnost. Proto jsme oslovii Lucii ze Studio Metlička, která nám zázemí na odložení věcí moc ráda poskytne, díky Lucko!

Výhledově bychom rádi zakotvili v plánovaných běžeckých šatnách na Výstavišti, které snad budou od podzimu 2021 v provozu.Další příspěvky