Nečekejte na poslední chvíli a naplánujte si své běžecké jaro už dnes

14. 02. 2020 – Aktuality

Letos nám běžkyním zima přála. I tak se ale mezi námi našla spousta těch, které své první běžecké příběhy nechaly až na jaro na naše jarní kurzy. Již nyní tedy můžeš u nás na stránkách vybírat z množství kurzů pro začínající a pokročilé běžkyně. Mimo jiné jsme si připravili několik nových speciálů a workshopů. Přehled toho nejdůležitějšího najdeš na následujících řádkách.

S jarem přichází chuť se více hýbat na čerstvém vzduchu a běh je k tomu ideálním prostředníkem. Jenže co s tím, když nevíš, jak začít? Pro tebe nebo možná i tvou kamarádku jsou tu naše kurzy pro ženy Jdu běhat.

Stejně jako jindy, i v jarních kurzech pro nás není žádná žena moc pomalá a ani se nemusí bát, že bude dělat něco špatně. Pro všechny běžkyně mají naši trenéři totiž pochopení, velkou dávku motivace a do začátku spoustu rad ohledně správně běžecké techniky. Během 10ti týdenního kurzu se všechny seznámíš nejen s tím, jak správně běhat, ale dostaneš rady, jak o sebe pečovat nejen při běhu, ale i po něm.

Výmluvy, že jsou kurzy moc daleko, nebereme. Nabízíme ti dostatek lokalit po celé Praze - Stromovka, Hvězda, Prokopské údolí, Divoká Šárka, Kunratický les, Černý Most, Letňany, Modřany a Hostivař nebo v Brně - Komárov, Lužánky anebo v park Athropos.

Pro naprosté začátečnice jsme přidali více kurzů "Nauč se uběhnout 3 km", které se zaměřují hlavně na techniku a osvojení základních principů běhu. Postupným zvyšováním metříků běhu vůči chůzi se v nich propracuješ až k souvislému tempu. Ty, kterým je i 5 km málo, u nás najdou kurzy "Nauč se uběhnout 7 km" a výš a maminky se mohou připojit k „Nauč se běhat s kočárkem“.

Jarní novinky a speciální kurzy

Získej formu na překážkový běh (OCR) – kurz zaměřený na první zvládnutí OCR závodů, každá lekce je rozdělena na dvě části: běh a posilování celého těla

Rychlá desítka pod 55 – kurz vhodný pro ty, které už bez problémů uběhnou svých 10 km, ale rády by na této trati zrychlily

Nauč se běhat v terénu – kurz pro středně pokročilé běžkyně, které chtějí během 10ti týdnů získat sebedůvěru v běhu do kopců

Nauč se uběhnout 5 km – dvojkurz – kurz pro ty, kteří chtějí začít běhat a jeden společný trénink v týdnu je jim málo

Workshopy – na jaro jsme připravili několik otevřených odpoledních workshopů na různá běžecká témata.

Workshop tejpování s Petrem Soukupem zdarma

Pokud už běháš nějaký ten pátek, určitě jsi někdy zažila akutní bolest kotníku nebo kolene, se kterou jsi nemohla okamžitě zajít za kvalifikovaným fyzioterapeutem. Právě pro takovou příležitost jsme připravili otevřený workshop tejpování s naším trenérem, předním českým triatlonistou a fyzioterapeutem Petrem Soukupem. Workshop můžeš absolvovat dne 24.3.2020 u nás v Sochařské 8. Termín jsme schválně zvolili to těsně před Pražským půlmaraton. Svou účast stačí potvrdit v události, kterou brzy najdeš na našich fb stránkách.

Těšte se na „Jarní trénink zdarma“

Chceš zažít atmosféru našich kurzů na vlastní kůži ještě před tím, než si vybereš z naší nabídky? Přidej se na náš „Jarní trénink zdarma“ pro začátečnice a mírně pokročilé. Na něm zjistíš, jak to na kurzu probíhá a jestli se ti u nás bude líbit. Přidat se můžeš dne 17.3.2020 od 18:30 v Praze ve Stromovce a v Brně ten samý den ale již od 17:30 v Lužánkách. V případě zájmu se můžeš přihlásit přes formulář pro Prahu nebo pro Brno. Další podrobnosti najdete na stránkách jdubehat.cz nebo v událostech na fb stránkách Jdu běhat.

Do běžeckých kurzů Jdu běhat se můžeš hlásit rovnou na stránkách jdubehat.cz. Zapsáním do kurzů získáš 10ti týdenní běžecký program pod vedením profesionálních trenérů v malé skupině běžkyň na podobné úrovni. Každý běžecký kurz má své zázemí, kde nechybí šatna ani sprcha. V případě tvé absence je možnost si trénink během trvání kurzu nahradit.

Tak co, jdeš běhat s námi?
Další příspěvky