Náhrady tréninků (nejen) v létě a pití v horkých dnech

04. 06. 2018 – Aktuality

Teploty vystoupaly až na úroveň "letní dovolená u moře", večerní tréninky si užíváme za světla, ranní tréninky krásně osvěží.. Začíná léto, dovolené a rozhodování, zda běhat i v létě.

Jak na náhrady zmeškaných tréninků (nejen) v létě?

Nestíháš využít všechny náhrady kurzů? Nebo váháš jestli se přihlásit do letního kurzu právě kvůli dovolené?

Málokterá běžkyně ví, že náhrady svých jarních tréninků může odchodit i během svého navazujícího kurzu. Totéž platí i pro tréninky ve všech obdobích (jarní, letní, podzimní, adventní, novoroční)

Zároveň pokud jsi zrovna zapsaná v (jarním) kurzu a už teď víš, že v období navazujícího (letního) kurzu nebudeš všechny tréninky stíhat, můžeš si je odchodit i před začátkem svého navazujícího (letního) kurzu, který je potřeba mít už zaplacený.

Pokud chceš využít možnosti náhrad i mimo dobu trvání svého kurzu, napiš mi na pavla@jdubehat.cz.

Že už nemáš další důvod, proč se do letního kurzu nepřihlásit? Letní kurzy nenechají Tvé tenisky ležet v koutě :)

Důležité pití v horkých dnech

Voda, voda, vodaaaaa - pití je (nejen) pro běžkyni důležité během celého dne. Jak zvládnout trénink během horkého dne, kdy se teploty blíží k 30°C? Na trénincích utečeme horku do stínu stromů v parku, toho se neboj. Ale je důležité pít dostatek tekutin - a ne, kafe se tam nepočítá:) a to už od rána během celého dne. Pro správně hydratované tělo nestačí se víc napít hodinku před tréninkem.

Chceš-li, ber si na trénink lahvičku s pitím. Před a po tréninku máš k dispozici pití v zázemí, využij toho ;)Další příspěvky