Jaro 2023: Letos se zamiluješ…do BĚHÁNÍ ❤️

24. 02. 2023 – Aktuality

3, 2, 1 …. Rozbíháme jarní kurzy! Nenechávej své tenisky v koutě. Těšíme se, že spolu s trenérkami a trenéry zažijeme energií a endorfiny nabitou zlatou jarní dobu běžeckou.


Co mě v jarním kurzu čeká?

Přátelská atmosféra, kde se budeš cítit příjemně. Tréninky jsou promyšlené od zahřátí, přes tipy a cviky na techniku, běžecké úseky, prokládané pauzami, až po závěrečné zklidnění. Vždy víš, co se bude dít. Odcházíš plná zážitků, úsměvů a zasloužených endorfinů z aktivity venku na vzduchu.
Profesionální trenéři, kteří vysvětlují, chválí a přizpůsobí trénink nejen těm nejrychlejším, ale i těm posledním.

A pro radost i motivaci rozdáváme během jara kosmetické dárky v hodnotě 550 Kč!


Na jaké kurzy se můžu těšit?

Na jaře si vybere každá. V pondělí např. ve Stromovce si "věčné začátečnice" dají speciální edici Nauč se uběhnout 5 km s Májou Krauzovou, v úterky pokročilé vyladí techniku v terénu na TRAILU v Šárce nebo ve středu se středně pokročilé rozběhnou na Nauč se uběhnout 7 km s Honzou Jírovcem.

Otevíráme spoustu možností pro začátečnice: Kunraťák v úterý a čtvrtek dopo, Hvězda ve středu, Hostivař a Modřany ve čtvrtek a samozřejmě Stromovka od pondělí do středy. Můžeš udělat první běžecké kroky s Nauč se uběhnout 3 km, nebo vybrat lehce odhodlanější Nauč se uběhnout 5 km. Protože kdy jindy začít, než ve zlaté jarní době běžecké! Nebo není vůbec ostuda si dávat opáčka Nauč se uběhnout 5 km víckrát za sebou.

Rozbíháme tedy lokality po celé Praze. Na Hvězdě se těš na Lenku Soukupovou nebo Terez Hlaváčovou, skvělá parta z Modřan ráda uvidí nové tváře na pokračujícím Nauč se uběhnout 7 km s Katkou Martínkovou. Populární Kunraťák běží v duchu nových začátků na Nauč se 3 s Terez Muladi, Nauč se 5 km s Ondrou Černým nebo DOPOLEDNÍ Nauč se 5 km také s Terez.

A ještě zmíníme "staronové" programy, které pokračují a které všem dělají velkou radost: Pondělní Intervaly s Týnkou Klapetkovou a Nauč se 10 km s Michalem Štohanzlem, úterní dvě veselé party na Nauč se uběhnout 7 km, ráno s Martinem Levým a večer s Ondrou Zadrobílkem, nebo závodní skupina Dana Noaha ve středy.


Z jakých NOVINEK mohu na jaře vybírat?

Novinkou je pokročilé Nauč se uběhnout 7 km v Malešicích s Míšou Kašovou nebo RANNÍ MALÁ SKUPINA Nauč se uběhnout 5 km ve Stromovce s Adélou Pecháčkovou. Pokročilé Nauč se uběhnout 7/10 km na Hvězdě povede nově Eva Novotná.

V neposlední řadě je to SPECIÁL na Vltava run: série několika tréninků v terénu, pozdě večer, brzy ráno i dvakrát v jednom dni.

Těšíme se na nové i známé tváře!


Také tě může zajímat, že:

Pokračujeme i v běžeckých ONLINE kurzech. Vybírat můžeš z Nauč se uběhnout 5 km nebo z Pokročilého kurzu do sluchátek. V obou se nám bude věnovat Anička Rohulánová, zkušená trenérka (nejen) do sluchátek.


KURZY PRO NOVÁČKY NAJDEŠ TADY A PRO POKROČILÉ TADY.

VŠECHNY ONLINE KURZY ZDE.

A NA VLTAVA RUN NATRÉNUJEŠ S NÁMI.


Zajímají tě další otázky? Čti dál:


Jak dlouho kurzy trvají a jaké je kurzovné?

Kurzovné zohledňuje délku kurzů, náklady na jejich pořádání, i dobu, kdy jej zakoupíš.

Motivujeme k včasným přihláškám, které nám moc pomáhají zajistit hladký rozjezd. Zároveň se i ty můžeš začít těšit dřív na jaro. Stále platí nižší pokračující cena pro ty, které už kdykoliv běhaly - jako poděkování za přízeň. Kurz bez zázemí (Malešice) má cenovku nižší.

Pokud bys ráda jakékoliv dva termíny nakombinovala, ozvi se nám. Dáme ti obratem vědět slevu na druhý kurz.

TIP: zdravotní pojišťovny přispívají na pohybové aktivity, více tady.


Jsou nějaké prázdniny?

Vynecháváme Velikonoční čtvrtek 6.4. a pondělí 10.4. V pondělky 1.5. a 8.5. také netrénujeme. Jeden pondělní trénink proběhne v termínu úterý 9.5., aby svátková pauza nebyla příliš dlouhá. Detaily si včas řekneme. Délka kurzů se svátky počítá.


Jak fungují náhrady tréninků, když někdy nemůžu dorazit na trénink?

V nabídce je dostatek kurzů, abys v případě, že někdy zameškáš, mohla nahradit trénink za doby trvání toho svého na jiném souběžném. Není třeba se dopředu hlásit, stačí dorazit. Pokud si nejsi jistá zázemím nebo úrovní, zavolej na kontaktní telefon.

Pokračující běžkyně si na jarním kurzu mohou nahradit podzimní nebo novoroční tréninky.


Mohu kurz uhradit z benefitních bodu, jako je např. Benefit Plus nebo Sodexo Flexi pass karta? Může mi kurzovné hradit zaměstavatel?

Určitě můžeš, prosím počítej s navýšením kurzovného o 6-8%, ze kterého pokryjeme provizi benefitní společnosti. Děkujeme za pochopení.

Pokud tvůj zaměstnavatel podporuje zdravý životní styl a kurzovné ti proplatí, rádi vystavíme fakturu. V tomto případě neplatí nutnost úhrady do určitého data k získání nejvýhodnějšího kurzovného.


Pokud bys odpověď na svoji otázku hledala marně, volej a piš. Na emailu, whatsappu a telefonu se těší Helča Suchomelová, na ostatních sociálních sítích Péťa Macháčková.

Nedej se, přidej se a rozběhni se na jaře 2023 taky! ❤️Další příspěvky