Léto s větrem ve vlasech

09. 06. 2022 – Aktuality

Léto je neopakovatelný čas grilování, dovolenkování, drinků na zahrádkách, procházek za letních večerů nebo koncertů pod širým nebem. Chceme zůstat v kondici i potom, co to přeženeme s růžovým vínem a letním lenošením. A tak jsme připravili spolu s trenéry několik letních programů pro každou běžkyni, ať už začínající, středně pokročilou nebo pokročilou.


Na jaké letní programy se můžeš těšit?

Na výběr máš dva termíny pro úplné začátečnice nebo dva speciály pro středně a více pokročilé. Všechny probíhají v lokalitě Stromovka v pondělí nebo ve středu.

A jako bonus ještě vypisujeme úterní pokročilý TRAIL program v Šárce, protože kdy jindy si užít pražskou přírodu, než v létě.

Vedle běhu tě v (některé) čtvrtky ráno zveme na ranní pohybové flow.

---> cesta k letním programům vede přes KALENDÁŘ

Zároveň vřele v létě doporučujeme "přibalit si" s sebou (nejen) na dovolenou nahrávky tréninků do sluchátek. Zažij pocit vedeného tréninku, ať už jsi na Lipně, v Jizerkách nebo na pláži v Chorvatsku.

---> cesta k nahrávkám vede TUDY


TIP: Podzimní kurzy budou na webu od pondělí 11.7. a rozběhneme je od 1.9.


Proč jsou letní speciály jen v lokalitách Stromovka a Šárka?

V létě je náš aktivní tým trenérů na zasloužených dovolených, většina z nich jsou učitelé a stráví dva měsíce na horách, na kolech a u vody. Přejeme jim to! Jen je pak těžší v létě uspořádat kurzy.

Proto se zaměříme na nejoblíbenější lokalitu Stromovku, plus trailovou Šárku.

Pokud máš tato místa z ruky, vyzkoušej letní tréninky do sluchátek.

Do lokací Kunraťák, Hostivař, Hvězda a Modřany se vrátíme hned od začátku září.


Proč se letní speciály nejmenují jako obvykle Nauč se 5 nebo 7 km?

Bude se jednat spíše o sérii tréninků vedených různými trenéry, a počítáme s tím, že i tým běžkyň se bude díky dovoleným a nahrazování různě prolínat. Proto bude návaznost o trochu menší, než na jaře nebo na podzim, ale přínosy z vedeného tréninku o nic menší nebudou!


Jak dlouho letní speciály trvají a jaké je kurzovné?

Speciály trvají pěkných 8 týdnů. Kurzovné je zvýhodněné, protože rozumíme tomu, že budeš chybět a bude těžší si tréninky náhradit.

Proto v létě hradíš 8 týdnů za cenu 7. Pro nové běžkyně je to 2100 Kč a pro pokračující 1800 Kč. Tréninky můžeš nahrazovat i dopředu před dovolenou.

Věříme, že se všech 5 speciálů naplní a otevře podle našich představ. Budeme rádi, pokud otevření letních termínů pomůžeš pozváním kamarádky a budete běhat spolu. Máme připravenou slevu pro nové kamarádky.

Hradit můžeš přes benefitní body (navýšení o 6-10% na pokrytí provize benefitní společnosti) nebo tvou fakturu může proplatit zaměstnavatel.


Můžu si během letních speciálů nahradit zameškané tréninky z jara?

Pokud se na speciál přihlásíš, určitě můžeš. Bez přihlášky není možné dorazit, a to ani pokud plánuješ znovu chodit na podzim. Neradi říkáme ne, zároveň je potřeba hlídat kapacitu a organizaci tak, aby tréninky byly pro všechny komfortní. Anebo si jarní tréninky můžeš nahradit na svém podzimním kurzu.

Rádi vymyslíme individuální řešení náhrad v podobě nahrávek z online kurzů, ozvi se. Děkujeme za pochopení.

Můžeš určitě dorazit na ranní pohybové flow, které je zdarma.


Jak to bude se zázemím?

V létě budeme v pondělí i ve středu mít šatnu ve školce Malý velký strom v Dobrovského 16. Najdeš tady dvě toalety a v případě, že ještě vyrážíš večer na růžové víno, i jednu sprchu.

Co se týče úterního TRAILU, budeme mít šatnu na FTVS, srazy v Troji budeme mít v Ekoškolce Rozárka na konci trojské lávky.

(NOVINKA: od podzimu 22 pak budeme pro lokalitu Stromovka ve všechny dny v Rozárce v Letohradské ulici, která se skvěle osvědčila, jen bohužel v létě se tu maluje a opravuje.)


Těšíme se na léto s větrem ve vlasech, které si spolu s trenéry užijeme na maximum!


---> cesta k letním programům vede přes KALENDÁŘ

---> cesta k nahrávkám vede TUDYDalší příspěvky