Kde budeme běhat na podzim? 10 LOKALIT V PRAZE, 3 V BRNĚ!

20. 08. 2019

Podzimní kurzy Jdu běhat budeme mít na podzim v deseti lokalitách v Praze a ve třech lokalitách v Brně. Kromě tradičních zázemí ve Stromovce, na Hvězdě, v Prokopském údolí, v Divoké Šárce, v Kunratickém lese a na Černém Mostě, navážeme na nové jarní lokality v Hostivaři, v Modřanech, v Letňanech a na Pražského povstání, které byly velice oblíbené. V Brně budeme na podzim zase běhat ve všech třech našich lokalitách a to konkrétně v Komárově, v Lužánkách a Anthroposu.

Praha.jpg

Na podzim se můžete těšit na jedny z nejoblíbenějších lokalit: Hvězda - Petřiny a Prokopské údolí.

Co mají naše běžkyně na těchto lokalitách tak rády? Co lokality spojuje? Dobré dopravní spojení jak autem tak MHD (v blízkosti metra Nové Butovice a Petřiny). Ale hlavním benefitem je, že nemusí běhat ve městě, ale během chvilky se dostanou do lesa, kde běháme po měkkém, relaxujeme v zeleni, obklopené stromy a klidem. Přihlas se na jeden z kurzů i Ty.

Na Petřinách si můžeš vybrat Nauč se uběhnout 5 km nebo Vypiluj si pětku/Nauč se uběhnout 10 km. .

V Prokopáku se můžeš těšit na Nauč se uběhnout 5 km nebo Vypiluj si pětku.

Na podzim se zase vracíme do oblíbených pražských lokalit.

Hostivař

Hostivařský lesopark s přehradou je krásnou oázou přírody mezi okolními sídlišti. V našich kurzech zde budeme běhat v blízkém lesoparku a s pokročilým kurzem vyběhneme také k Hostivařské přehradě. Naše zázemí v Hostivaři je proto přímo u Hostivařského lesoparku ve Sportovní mateřské škole Človíček Hostivař v Kunické ulici. V Hostivaři otevíráme dva podzimní kurzy, jak pro začátečnice kurz Nauč se uběhnout 5 km, tak pro pokročilé Vypiluj si pětku/Nauč se uběhnout 10 km. Oba dva kurzy budou probíhat ve čtvrtek od 18:30 a startují 5.září 2019.

Modřany

Cyklostezka v Modřanech podél Vltavy a okolní travnaté plochy jsou ideální pro běžecké kurzy pro začátečníky. Během tréninku si procvičíme běžeckou abecedu u řeky, zaběháme si rovinky podél vody a využijeme také travnaté plochy poblíž. Moderní zázemí pro kurzy v Modřanech jsme tak zvolili právě nedaleko cyklostezky v Tenisovém areálu LTC 2005 v Komořanské ulici. V Modřanech na podzim otevíráme kurzy Nauč se uběhnout 5 km a Vypiluj si pětku, které začíná v pondělí 9.září v 18:30.

Letňany

Dalším lesoparkem, do kterého vyběhneme na podzim s našimi kurzy, je ten v Letňanech. Budeme běhat po zpevněných cestách nebo asfaltových cestách, rozcvičovat se budeme na přilehlých loukách. Místem srazu pro tento kurz bude PROSTOR Letňany v Křivoklátské ulici, autobusem kousek od metra Letňany. V Letňanech pro jarní kurzy otevíráme začátečnický kurz Nauč se uběhnout 5 km a Vypiluj si pětku , které začínají ve středu 11. září 2019.

Pražského povstání

Naše zázemí na Pražského povstání je určeno pro kurz Nauč se běhat s kočárkem. Toto zázemí má výbornou polohu u stanice metra Pražského povstání. Odtud je to nedaleko do parku na Pankráci nebo Kavčí Hory, kde jsou stezky vhodné pro běh s kočárky. Zázemí je v prostorách Solno-Jodové jeskyně Žraločí jeskyně v ulici Děkanská vinice, hned u metra Pražského povstání. Kurz tady začíná už v pondělí 2. září 2019 od 15:00.

Brno.jpg

Brno

V Brně se můžeš těšit celkem na 6 kurzů. V každém zázemí budou probíhat dva kurzy. Pro záčátečnice jsou určeny kurzy Nauč se uběhnout 5 km, které najdeš ve všech zázemích. Pro pokročilé jsme připravili kurz Vypiluj si pětku na Komárově a Vypiluj si desítku na Anthroposu. Kurzy v Brně startují 3. září 2019

Přehled všech podzimních kurzů Jdu běhat najdeš v kalendáři.

Běhu zdar!Další příspěvky