Jduběhací zima běžecká je tady

03. 12. 2018 – Aktuality

Zima je krásné běžecké období a proto věříme, že Tě chuť hledat odhodlání a nadšení pro pohyb venku neopustí. Právě vypisujeme novoroční kurzy, protože jduběhací zima běžecká je tady :)

Podívej se na právě vypsané NOVOROČNÍ KURZY

Právě otevíráme novoroční kurzy a vybírat můžeš z nabídky kurzů pro začátečnice i pokročilé. Také jsme opět připravili bohatou nabídku speciálních kurzů. Pokud se přihlásíš nyní a uhradíš novoroční kurz nejpozději do 15. 12. , tak od nás navíc dostaneš sportovní JDUBĚHACÍ TAŠKU zdarma. Podmínky akce: Akce je platná 3. 12. -15. 12. 2018 a běžkyně může získat jednu tašku na osobu (pokud se přihlásíš na více kurzů, tak od nás tedy dostaneš jednu tašku). Tašku dostaneš na první hodině svého novoročního kurzu.

SPECIÁLNÍ KURZY - znáš je?

Kromě tradičních běžeckých kurzů máme připravené i zimní edice kurzů speciálních. Jaké to jsou?

NOVOROČNÍ SPECIÁLY - ze zázemí u Stromovky vyběhneme po stopách filmů Šakalí léta, Pelíšky nebo Samotáři, a dál už se nech překvapit ;). Vybrat si můžeš podle úrovně kurzu buď Dlouhé běhy za filmovými lokacemi nebo Kratší běhy za filmovými lokacemi.

PŮLMARATONSKÉ KURZY - každou středu ve Stromovce - Nauč se uběhnout půlmaraton a Vypiluj si půlmaraton - příprava nejen na pražský jarní půlmaraton ;)

Získej běžeckou formu - Strong is the new sexy - zimní edice nově v Modřanech v moderní TRX tělocvičně, kde zjistíš víc o kompenzačních cvičeních pro běžkyně pod vedením trenéra Romana.

RANNÍ KURZ - krásná zimní rána s teniskami na nohou, zažij zimní Prahu, když se probouzí.

Běžecká příprava v tělocvičně - pondělky a čtvrtky na Praze 1, naše oblíbená stálice zimních kurzů :) - pilujeme techniku běhu a hravou formou budujeme kondici.

Běžecká radost pod stromečkem

DÁRKOVÝ POUKAZ Jdu běhat

Daruj radost z běhání, anebo dej svým blízkým tip, co potěší Tebe, formou dárkového poukazu.

Sváteční volno

Tréninky neprobíhají v období Vánoc od neděle 23.12.2018 do úterý 1.1.2019, užij si zasloužené volno.

Krásný adventDalší příspěvky