Jarní víkend v rytmu běhu už se blíží

04. 05. 2019 – Aktuality

Jarní víkendovka Jdu běhat na dovolené bude probíhat začátkem června. Co Tě o víkendu čeká a na jaké se můžeš těšit trenéry?

Co Tě o víkendu čeká?

Společně vyběhneme do přírody, zacvičíme si u vody a vyladíme techniku. Součástí bude běžecké posilování a videotrénink, program doplníme také výletem s možností koupání. Program bude nabitý, nicméně v pohodovém dovolenkovém duchu. Během dvou večerů si také popovídáme o technice běhu a jak najít běžeckou trasu na dovolené.

KDY? od pátku do neděle 7. - 9. 6. 2019

KDE? v Řásné u Telče (do Telče vyrazíme na výlet ;)

Víc info o úrovních kurzů - Nauč se běhat na dovolené a Vypiluj si běh na dovolené, jejich program, info k ubytování, dopravě a další najdeš tady.

Na jaké trenéry se můžeš těšit?

Jana Olejníčková

Běžkyně jí nazývají sluníčkem. Úsměvem dodá energii i ve chvílích, kdy už sil opravdu není na rozdávání. Sama začala s atletikou v 11 letech, aby nemusela hrát na klavír ;) Do běhu se zamilovala a teď už si dny bez běhání neumí ani představit.

„Profesionální přístup a nekonečný optimismus trenérky Janči a tým bezva holek! Každý trénink jsou jiná cvičení, jiné cíle, neběháme na stejné trasy, takže se těším na každý trénink.

„Skvělý přístup trenérky (Jany), příjemná a povzbuzující atmosféra, dozvěděla jsem se mnoho důležitých informací o běhu a pohybu.“

Lukáš Olejníček

Lukáš běhá jednoduše proto, že ho to baví a rozhodně mu to i jde ;) Je reprezentantem a mistrem ČR v běhu přes překážky na 3000 m, dvojnásobným mistrem ČR v běhu do schodů a držitelem dvou zlatých medailí v běhu na 10 km (osobní rekord má 30:10). Jak sám říká, běh je jeho styl života, když zrovna netrénuje nebo nezávodí, tak připravuje běžecké závody...

„Skvělý přístup trenéra Lukáše, stará se o náš zdravotní stav i kondici, uzpůsobuje tomu tréninky, umí namotivovat.“

„Lukáš to vede skvěle, motivuje náš... pozná, kdy ma ještě přidat a kdy už fakt nemůžeme :)“

Víc info o našich brněnských trenérech si můžeš přečíst v našem nedávném článku Trenéři Jdu běhat v Brně jsou prostě jedničkyDalší příspěvky