Jarní ORIENŤÁK Jdu běhat ve Stromovce

04. 05. 2019 – Aktuality, Běžecké rady & tipy

V pondělí 20. 5. v podvečer zažiješ netradiční trénink, máš možnost vyzkoušet si Jarní ORIENŤÁK Jdu běhat ve Stromovce. Orienťák je pro všechny běžecké úrovně, tedy i pro začátečnice. Výjimkou je kurz První běžecké kroky, který bude mít trénink jako obvykle.

Jak to bude celé probíhat?

Orienťák je součástí pondělních kurzů ve Stromovce, které začínají po 18:00. Trénink začneš jako obvykle se svým trenérem, větší část tréninku, ale bude věnovaná orientačnímu běhu - ve dvojicích, s mapou a jasným vysvětlením instrukcí před vyběhnutím. Akci organizujeme každým rokem, protože si ji vždy běžkyně užily, nemáš se čeho bát, je to legrace ;)

Jak probíhal jeden z jarních Jdu běhat ORIENŤÁKů se můžeš podívat tady

Vyhraď si na trénink 20. 5. více času než na běžný trénink. Po akci proběhne vyhlášení s cenami pro tři nejlepší dvojice ze základních a pokročilých kurzů. Vítězné dvojice získají dárkový balíček prémiové řady přírodní vlasové péče Biolage R.A.W. ;)

Chceš si přijít nahradit?

Chodíš-li na kurz jiný den, můžeš dorazit na náhradu tréninku - bude to příjemná změna. Chodíš-li od 17:00, můžeš se Orienťáku zúčastnit po skončení svého tréninku. Nahradit hodinu si můžeš i dopředu - třeba když už teď víš, že budeš na dovolené a budeš chybět.

Pokud dorazíš na náhradu, dej prosím předem vědět Páje na pavla@jdubehat.cz.

Bližší informace dostaneš v e-mailu, můžeš sledovat naší událost na Facebooku a také se je dozvíš v pondělí na místě na tréninku.

Těšíme se na Tebe :)

Jdu běhat ORIENŤÁKU zdar!Další příspěvky