Jarní NOVINKA: Nauč se běhat s kočárkem

23. 02. 2019 – Aktuality

„Můžu si vzít na kurz kočárek?” „Ne, musíš.” Pro toto jaro jsme připravili novinku, o kterou jste si dlouho říkaly. Kurz Nauč se běhat s kočárkem je pro 8 běžkyň s kočárky.

Jarní NOVINKA: Nauč se běhat s kočárkem

Kurz povede zkušená trenérka Terka, která je dvojnásobná maminka a dlouholetá trenérka v Jdu běhat. Tréninky jsou sestaveny s ohledem na kondici a tempo žen, které chtějí strávit čas aktivním pohybem a dostat se po narození dítěte zpátky do formy. Kurz je úrovní podobný kurzu Nauč se uběhnout 5 km, začíná se pouze kratšími úseky běhu, které se střídají s chůzí.

Naše nové zázemí pro jarní kurzy s kočárkem má výbornou polohu u stanice metra Pražského povstání. Odtud je to nedaleko do parku na Pankráci nebo na Kavčí Hory, kde jsou stezky vhodné pro běh s kočárky.

Kurz Nauč se běhat s kočárkem bude probíhat každé pondělí od 15:00, začíná 1. dubna a je pro 8 běžkyň s kočárky. Na kurz není nutné mít sportovní kočárek.

O trenérce

Tereza má za sebou studium na FTVS oborů tělesná výchova a sport a fyzioterapie. Prolnutí těchto směrů jí dává komplexní pohled na trénování. Vedení skupiny a spolupráci se sportovci si osahala ve fitcentru, kde působila jako trenérka. Postupně Terezu více lákala fyzioterapie. Jako fyzioterapeutka pracuje nejen s dospělými sportovci, ale také s dětskými klienty. Takže - pokud máš nějakou sportovní bolístku, Tereza Ti ráda poradí.

Nové zázemí u metra Pražského povstání

Zázemí je v prostorách Solno-Jodové jeskyně Žraločí jeskyně na adrese Děkanská vinice I 1644/9, Praha 4, hned u metra Pražského povstání. Zaparkovat se dá v okolních ulicích na placených zónách nebo v nedalekém parkovacím domě. V zázemí je k dispozici toaleta, pro děti nočník a přebalovací pult, malá kuchyňka s možností ohřát jídlo v mikrovlnce. V době běhu tam nikdo jiný nebude, takže věci je možné si ponechat v zázemí.Další příspěvky