Jarní kurzy už ve 3 lokalitách v Brně

09. 03. 2019 – Aktuality

Víš, kde všude s námi můžeš toto jaro v Brně vyběhnout? Letošní jarní běžecké kurzy Jdu běhat budou probíhat už ve 3 lokalitách v Brně, kromě tradičních zázemí v Anthroposu a Lužánkách bude k dispozici nové zázemí v Komárově. Holky z office týmu Jdu běhat, Pája a Jana (na fotografii), tak vyrazily minulý týden do Brna zaběhat si s brněnskými běžkyněmi v Lužánkách a také okouknout novou lokalitu ve sportovním areálu Komec.

Anthropos - každé pondělí

Brněnská běžecká lokalita číslo jedna! Má nespočet běžeckých tras a nachází se nedaleko centra. Toto jaro zde budou probíhat tři kurzy, každé pondělí:

Lužánky - úterky a středy

Lužánky nabízí příjemné běžecké vyžití přímo v centru města. Park je rovinatý, tudíž pro běžecké začátky ideální. S teniskami na nohou a v partě holek si tento oblíbený městský park zamiluješ! Letos na jaře zde budou probíhat tyto kurzy:

  • pro začátečnice každé úterý od 17:30 od 2. dubna kurz Nauč se uběhnout 5 km - KAPACITA NAPLNĚNA
  • nebo také každou středu od 18:15 od 10. dubna kurz Nauč se uběhnout 5 km - KAPACITA NAPLNĚNA
  • pro pokročilejší Vypiluj si pětku - každou středu od 18:15 od 24. dubna

NOVÁ LOKALITA: Komárov - každý čtvrtek

Cyklostezka v Brně podél Svratky je ideální pro běžecké kurzy pro začátečníky i pokročilé. K tréninkům využijeme cyklostezku i travnaté plochy podél. Naše nové místo srazu bude ve sportovním areálu Komec, který nabízí kompletní zázemí. Otevíráme zde jarní kurz pro začátečnice:

Kompletní přehled jarních kurzů najdeš v našem kalendářiDalší příspěvky