JARNÍ KURZY 2022

21. 03. 2022 – Aktuality

Dovol si dobít baterky, vyčistit hlavu...a zažij jaro v rytmu běhu. Protože mít energii je důležité. Trénujeme v Praze i online, začínáme nebo pilujeme formu. Přidej se a rozběhni se! Chytni si své místo právě TEĎ.


Co mě v jarním kurzu čeká?

Přátelská atmosféra, kde se budeš cítit příjemně. Tréninky jsou promyšlené od zahřátí, přes tipy a cviky na techniku, běžecké úseky, prokládané pauzami, až po závěrečné zklidnění. Vždy víš, co se bude dít. Odcházíš plná zážitků, úsměvů a zasloužených endorfinů z aktivity venku na vzduchu v přírodě.
Profesionální trenéři, kteří vysvětlují, chválí a přizpůsobí trénink nejen těm nejrychlejším, ale i těm posledním.


Na jaké kurzy se můžu těšit?

Nezapomněli jsme na ty nejoblíbenější stálice jako je Nauč se 7/10 km s Májou Krauzovou v pondělky ve Stromovce, RANNÍ Nauč se 7 km s Martinem Levým nebo Nauč se uběhnout 7 km s Honzou Jírovcem ve středu, vše ve Stromovce.

Rozbíháme samozřejmě lokality po celé Praze. Pokročilé z Nauč se uběhnout 7/10 km se těší na Hvězdu s Luckou Síbrovou a na Hostivař s Míšou Kašovou, přidáváme Nauč se uběhnout 7 km pro skvělou partu u Katky Martínkové z Modřan. Toto jaro poběží Kunraťák v duchu nových začátků na Nauč se uběhnout 5 km s Ondrou Černým.


Z jakých NOVINEK mohu na jaře vybírat?

Otevíráme spoustu možností pro začátečnice na mnoha místech v Praze, a to pro první běžecké kroky s Nauč se uběhnout 3 km, nebo lehce odhodlanější Nauč se uběhnout 5 km. Protože kdy jindy začít, než ve zlaté jarní době běžecké! Nebo není vůbec ostuda si dávat opáčka Nauč se uběhnout 5 km víckrát za sebou. Začátky nás čekají v Kunraťáku, na Hvězdě, Hostivaři a ve Stromovce.

Ve Stromovce jsme navíc připravili i varianty DVAKRÁT TÝDNĚ nebo MALOU SKUPINU.

Také zmíníme "staronové" programy, které pokračují a které všem dělají velkou radost: Pondělní Rychlost s Týnkou Klapetkovou a Technika s Michalem Štohanzlem, úterní TRAIL s Evou Novotnou a závodní skupina Dana Noaha ve středy. Těšíme se na nové i známé tváře!

Pokračujeme i v zábavném Animal Flow, které by si měl dopřát každý běžec jako kompenzaci a posilování - budeme se scházet venku na Letné a nebudeme se bát rukou a kolen od trávy.


Také tě může zajímat, že:

Pokračujeme i v běžeckých ONLINE kurzech. Novinkou je pokročilejší Vypiluj si desítku, kdy se nám bude věnovat Anička Rohulánová, protože její pokročilá online parta je skvělá!

Zázemí pro Stromovku mírně upravujeme: na pondělí večer se budeme scházet o ulici vedle, a to ve školce Rozárce na adrese Letohradská 62. V nejvytíženější den se nám tam bude lépe fungovat. Na úterý, středu i čtvrtek večer je zázemí ve školce v Dobrovského 16 a na úterý ráno v Metličce v Sochařské.

Pokud bys ráda jakékoliv dva termíny nakombinovala, ozvi se nám. Dáme ti obratem vědět slevu na druhý kurz.


KURZY PRO NOVÁČKY NAJDEŠ TADY A PRO POKROČILÉ TADY.

VŠECHNY ONLINE KURZY ZDE.

A ŠELMOU SE STANEŠ NA LETNÉ.


Zajímají tě další otázky? Čti dál:


Jak dlouho kurzy trvají a jaké je kurzovné?

Kurzovné se odvíjí od délky kurzu. Většina kurzů je 13 týdenní, některé trvají 12 týdnů. Probíhají vždy jednou týdně v uvedený den. Jedinou vyjímkou jsou kurzy, které mají přímo v názvu "Dvakrát týdně".

Protože oceníme včasné přihlášky, nížší cena platí do data uvedeného v barevném podkreslení, pak se zvyšuje o čtyřista.

Kurz bez zázemí (Trail na Šárce) má cenovku nižší, stejně tak stále platí nižší pokračující kurzovné pro ty, které už kdykoliv běhaly - jako poděkování za přízeň.

Vynecháváme čtvrtek 14.4. a pondělí 18.4. Jak asi tušíš, jedná se o čas Velikonoc. Délka kurzů se svátky počítá.


Jak fungují náhrady tréninků, když někdy nemůžu dorazit na trénink?

Vypisujeme aktuálně dostatek kurzů, aby sis v případě, že někdy zameškáš, mohla nahradit zameškaný trénink za doby trvání na jiném souběžném. Není třeba se dopředu hlásit, stačí dorazit. Pokud si nejsi jistá zázemím nebo úrovni, zavolej na kontaktní telefon.

Je ovšem možné, že se všechny kurzy neotevřou podle plánu, a možnost náhrad bude malinko uzší. Proto neváhej a o kurzech řekni svým kamarádkám a kolegyním - pomůžeš tak jak k otevření svého kurzu, tak k širší možnosti k nahrazování.


Mohu kurz uhradit z benefitních bodu, jako je např. Benefit Plus nebo Sodexo Flexi pass karta? Může mi kurzovné hradit zaměstavatel?

Určitě můžeš, jen prosím počítej s navýšením kurzovného o 6-8%, ze kterého pokryjeme provizi benefitní společnosti. Konkrétní navýšení závisí na benefitní společnosti, kterou máš. Tu ti řekneme obratem. Děkujeme za pochopení.

Pokud tvůj zaměstnavatel podporuje zdravý životní styl a kurzovné ti proplatí, rádi vystavíme fakturu. V tomto případě neplatí nutnost úhrady do určitého data k získání nejvýhodnějšího kurzovného.


Co když se epidemiologická situace zhorší a opět nebude vhodné se setkávat ve skupinách ?

Když tyto řádky píšeme, nejeví se opětovný lockdown pravděpodobně, takže ani my nebudeme vymýšlet scénáře co kdyby a dovolíme si jen společně s tebou se těšit na JARO 2022! Pokud by se začala situace zhoršovat, připravili bychom info.

Jenom zmíníme, že přerušení nebo jiná úprava kurzu z důvodu covid nebo jiných centrálních opatření není důvodem pro finanční kompenzaci.


Jaká je covid prevence?

Rozvrh jsme naplánovali tak, aby žádné dva kurzy nezačínaly ve stejný čas, takže v zázemí se budeš potkávat jen se svou skupinkou - ostatní vybíhají a přiběhnou v jiný čas.

Také zmíníme, že může výjimečně dojít k neproběhnutí tréninku a posunutí kurzu o týden nebo vyhlášení náhradního termínu. Covid dělá organizování akcí občas složitější. I během náročného podzimu 2021 jsme posouvali pouze tři tréninky z asi tří set proběhlých; jen nám přijde fér to zmínit dopředu.


Pokud bys odpověď na svoji otázku hledala marně, volej a piš. Na emailu, whatsappu a telefonu se těší Helča Suchomelová, na ostatních sociálních sítích Míša Šolcová.

Nedej se, přidej se a rozběhni se na jaře 2022 taky! ❤️Další příspěvky