Jaký je online kurz? Zeptali jsme se redaktorky i běžkyň

21. 02. 2022 – Aktuality, Pro média, Řekli o nás

Co je psáno, to je dáno...pojď nahlédnout pod pokličku dění. Dočteš se, jaké jsou online tréninky do sluchátek i celý online kurz a to z vlastních zkušeností od redaktorky i běžkyň :)

Konečně něco, co mě udrželo u běhání. Zkuste trenéra „ve sluchátkách“ - Vitalia.cz

Redaktorka Tereza Víchová vyzkoušela náš běžecký ONLINE KURZ a své dojmy skvěle a vtipně sepsala v tomto čtivém článku.

Děkujeme ❤️

A co říkají běžkyně v dotaznících?

Nejlíp kurz shrnují skutečné běžkyně ve zpětné vazbě na online kurzy, tady jich pár je ❤️

  • "S dobou covidovou přišly nové výzvy a vznikly audiotreninky, na kterých teď já osobně - coby zamestnana manažerka a máma bojující s časem - naprosto ujiždím. Dekuju za tu možnost vybehnout kdykoliv to jde a dat si poradně do těla a přitom slyšet to povzbuzovani, jakobych běžela zase v balíku ostatních běžkyň. Jdu běhat mohu jen doporucit a tesim se, co dalšího s nimi zaziju.

  • “Velmi mě překvapilo, že vedené běhání je tak zábavné. Je super slyšet ve sluchátkách motivaci, co dělat, na co si dát pozor. Určitě velké plus. Hodně mě běhání chytlo a běhám i častěji než 2x týdně:)"

  • “Když jsem běhala sama, něco jsem dělala špatně, bolely mě klouby a po čase jsem si musela dát měsíc pauzu a pak začínala skoro nanovo. Teď už s vámi běhám čtyří měsíce ve sluchátkách, sama bych si trénink takhle poskládat neuměla. Klouby už nebolí a cítím jen svaly, které mi nepochybně sílí."

  • "Úplně nejvíc se mi líbí, že každý trénink je jiný a vždycky zábavný. Bezvadné je i to, že si tréninky můžu přehrát kdykoliv a v průběhu tréninku samotného ho v případě potřeby kdykoliv stopnout (třeba přesunout se na lepší místo pro rozcvičku) a pak zase pustit a pokračovat.Super je i skupina na WhatsApp, kde je prostor pro dotazy všeho druhu (vždycky jsou brzy zodpovězeny:-) , sdílení zážitků z tréninků a celková motivace."

  • “Nejsem z Prahy a jsem moc ráda, že něco takového funguje. I když nyní nestíhám setkání, vždy se těším na trénink, hecování a pozoruji zlepšování kondice ! Jsem ráda, že si mohu odběhnout dle časových možností.”

  • ”I ja si dnes trenink bezvadne užila. Trenink mi vždy strašně rychle uteče a vůbec mi nevadi, ze nebezim ve skupině. A presne jak rikaly holky, ve sluchátkach jsou komenty úplně přesný. Mám pocit, ze mám individual s Filipem, který všechno vidí, takže mě ani nenapadá se ulejvat. Diky za další bezva trenink a čistou hlavu."

  • "Ahoj Filipe, Helčo i Májo a také holky z kurzu, dnes jsem doběhla 8.trénink a chtěla jsem všem moc poděkovat, nikdy jsem si nemyslela, že bych uběhla 26 minut bez zastávky. Moc, opravdu moc děkuji! Online kurz nemá chybu, určitě budu pokračovat v dalším."

  • "Rozdíl oproti tomu, kdy se člověk snazi behat sam, je velky. Pokroky jsou větší, motivace taky, a příjemné je, ze tvoříme skupinu a jsme v tom společně."


Nedej se, přidej se a rozběhni se, ať už jsi kdekoliv, s trenérkou nebo trenérem do sluchátek. Najdeš tam celé kurzy nebo výhodné balíčky nahrávek.

Pokud jsi z Prahy, mrkni na širokou nabídku kurzů v různých lokalitách pro začátečnice i pokročilé :)Další příspěvky