Jak jsme v prosinci běhali a nakupovali pro Helenku

12. 02. 2020 – Aktuality, Pro média

V prosinci jsme pořádali dvě akce, předvánoční bazárek a povánoční výběhy. Oběma jsme se rozhodli společně s vámi, účastnicemi, podpořit rodinu Helenky Hegenbartové. Společnými silami jsme pro její rodinu vybrali 30.600 Kč, které už doputovaly její mamince, paní Zdeňce. Z financí zaplatí jak hlídání, tak hygienické potřeby.

Její poděkování nám všem předáváme formou jejího emailu.

Pani Hegenbartová.png

Děkujeme za spolupráci na bazárku Holkám ve formě, které vše vymyslely. Přečtěte si jejich reportáž tady a hlavně, sledujte je, Bára i Lenka jsou sportovně trochu jinak zaměřené a dohromady tvoří sympatické motivační duo. Pro další dávku motivace i informací sleduje i ostatní bloggerky - prodávající. Jsou to skvělé ženy a muž, kteří polovinu svého bazárkového výtěžku předali dál. Jedna z nich, Verča Preti, mezitím rozšířila office tým, a to jsme se na bazárku viděli poprvé. Zkrátka, everything happens for a reason :-)

Taky jsme rádi, že jste na povánoční výběhy dorazily v tak hojném počtu a přispěly velmi štědrými příspěvky. Výběh přes Dejvice a veselý silvestrovský trénink neměly chybu.

Musíme říci, že je skvělé někomu nezištně pomoci. Nejen finančně, ale i vloženým úsilím do organizace akcí. K inspiraci ještě odkazujeme na Babetu Schneiderovou, která nám podporu Helenčiny rodiny doporučila. Adventní běhání rodinu podpořilo v roce 2018 a my byli rádi, že v roce 2019 jsme mohli pomyslnou štafetu převzít my. Ve videu uvidíte i paní Zdeňku.

Budeme se těšit zase letos...chtěly byste bazárek znovu? Například už v září :-) My už se začínáme pouštět do organizace.Další příspěvky