Jací jsou trenéři Jdu běhat podle běžkyň z kurzů?

19. 12. 2019 – Aktuality

A my jim hned na začátek děkujeme, protože bez nich by nikdy nebylo Jdu běhat - Jdu běhat :-)

Co o trenérech Jdu běhat říkají samotné běžkyně?

Naše trenérky a trenéři vám předávají během desetitýdenního kurzu své teoretické znalosti, praktické rady, umí motivovat a hlavně tréninky s nimi jsou zábava. Jsme moc rádi, jaké trenérky a trenéry v Jdu běhat máme! To právě díky nim to spousta žen nevzdá, vydrží u pravidelného pohybu a běh se stane jejich běžnou součástí života. I proto byla letošní podzimní výzva “Dostaň běh do života” tak úspěšná. Vy ani oni jste to nevzdali a běháte dál.

“Běh se stal pravidelnou součástí mého života. Trenérka Iva (Iva Vedralová) je báječná, inspirující a motivující. “

“Moc se mi líbil pozitivní přístup Evči Beránkové, která nám v průběhu kurzu radila a upozorňovala nás na případné nedostatky. Zároveň jsme si užili i spoustu legrace.“

“David (David Miler) je skvělý trenér, vždy nás chválí a motivuje! Zázemí je úplná paráda! Celkové jednání taky super,ať jsem potřebovala zařídit/poradit s čímkoliv, tak byli všichni ochotní a poradili. :) Jdu běhat doporučuji všem holkám kolem.”

“Hanka (Hanka Homolková) je úžasná trenérka, neskutečně motivuje a posouvá svěřenkyně. Moc jí děkuji, byl to úžasný kurz!”

“Trenérka Šárka (Šárka Nollová) byla absolutně jedinečná, profesionální, ale zároveň empatická, příjemná, trpělivá, prostě perfektní.”

“Vyhovovalo mi, že byl běh určen jen ženám. Trenér Ondra Zadrobílek byl výborný motivátor. Uměl nás dostat z naší komfortní zóny a zároveň respektoval náš názor.”

Chceš se taky nechat vést a motivovat ve svém běžeckém úsilí? Přidej se k běžeckým kurzům ať už jako začátečnice, nebo pokročilá. Přehled všech kurzů najdeš v kalendáři. Všichni trenéři se na Tebe těší :-)Další příspěvky