Jací jsou trenéři Jdu běhat podle běžkyň z kurzů?

04. 01. 2019 – Aktuality, Řekli o nás

Co o trenérech Jdu běhat říkají samotné běžkyně? O to se s námi účastnice běžeckých kurzů podělily a my jsme velmi rádi, že můžeme tyto pochvaly našim trenérům předat. A kdy jindy, než právě teď, když rozbíháme nový rok :)

Naše trenérky a trenéři předávají běžkyním Jdu běhat během 10týdenního kurzu své teoretické znalosti, praktické rady, umí motivovat a hlavně jsou tréninky s nimi zábava. Jsme moc rádi, jaké trenérky a trenéry v Jdu běhat máme! To právě díky nim to spousta žen nevzdá, vydrží u pravidelného pohybu a běh se stane jejich běžnou součástí života.

Moc děkuju Máje (Marcela Krausová)! Všechno vysvětlí, poradí si s rozdílnými úrovněmi běžkyň a má vždycky dobrou náladu, díky ní se na výběh člověk těší v jakémkoliv počasí :-)

"Trenér David (David Miler) byl prostě naprosto báječný a parta, která se tam sešla také."

Týnka (Kristýna Klapetková) nám s holkama dala neuvěřitelnou motivaci a každé ráno myslím nejen mě nabila pozitivní energií, že jsme prostě musely jít do dalšího kurzu a běháme s Evičkou, která je také k nezaplacení."

"Daniel (Daniel Noah) byl super trenér, uměl motivovat, povzbudit, byl empatický."

Běhám již po několikáté s Evčou (Eva Beránková) v Kunraticích a je skvělá! Nejde ji vidět jinak než s úsměvem na tváři, vše krásně vysvětlí, poradí, co zlepšit a hlavně vytváří tréninky, které jsou opravdu zábavné! Zkrátka s Evou je radost běhat."

"Skvělé bylo, že Martin (Martin Levý) hodně dbal na pilování techniky a mně se tak zase běhá o něco lépe. Nehledě na to jaká byla na kurzu legrace :-)."

Trénuji v Brně s Hankou Homolkovou. Až díky ní si běh pořádně užívám, protože je každý trénink jiný a vidím výsledky. Navíc její optimismus, motivace a energie při tréninku mě dostanou z blbé nálady i únavy, a to na 100 %. Už teď se těším na další trénink.

"Trenér Lukáš (Lukáš Olejníček) je úžasný - neustále v dobré náladě, pomáhá a věnuje se všem v kurzu, radí jak se zlepšit, co změnit a motivuje."

Chceš se taky nechat vést a motivovat v Tvém běžeckém úsilí? Přidej se k běžeckým kurzům ať už jako začátečnice, nebo pokročilá. Přehled všech kurzů najdeš v kalendáři tady. Všichni trenéři se na Tebe těší :-)Další příspěvky