Hledáme nové tváře Jdu běhat

17. 02. 2020 – Aktuality, Hledáme do týmu

Chceš se stát tváří Jdu běhat a být motivací pro ostatní běžkyně? Přihlaš se do naší výzvy a třeba vybereme zrovna tebe.

Spolu s vyhlášením jarních kurzů hledáme nové tváře, které by spolu s námi daly ostatním ženám impuls k tomu, začít běhat. Nemusíš být vrcholová běžkyně, vlastně takovou ani nehledáme. Ani nehledáme někoho s tisíci fanoušků. My hledáme dvě ženy, které chtějí zažít atmosféru našich kurzů a jsou ochotné o tom s ostatními komunikovat skrz sociální sítě. O ostatní se postaráme my.

Co po naší ambasadorce budeme chtít?

Naší představou je, aby tato ambasadorka pravidelně komunikovala s námi i svými přáteli skrz sociální sítě (facebook i Instagram) o tom, jaké jsou naše kurzy, jak pravidelně běhá a jak se běžecky posouvá. Jak se jí běh dostává pod kůži nebo kde naopak vidí svou achilovu patu. Prostě čekáme člověka, který chce sdílet život hobby běžce se vším všudy.

Co nabízíme?

Pro obě dámy máme připravený kurz zdarma dle vlastního výběru.

Jak se přihlásit?

Přihlášení do výběru je velmi jednoduché. Stačí nám vyplnit formulář, ve kterém kromě jiného napiš, co pro tebe běh v tuto chvíli znamená a jaké jsou tvé běžecké sny. Jestli to je uběhnout 5 km nebo prostě jen pravidelně běhat. Nic není špatně. Buď upřímná a buď svá. To u naší adeptky oceníme nejvíc.

Posledního února si dvě z vás vybereme. Jednu dámu z Prahy a jednu z Brna, které kontaktujeme a od prvních jarních kurzů jim začneme pomáhat v plnění jejich běžeckých snů.

Kdo z vás s námi tedy proběhá letošní jaro?Další příspěvky