Hledáme: ambasadorku Jdu běhat

01. 02. 2023 – Aktuality, Hledáme do týmu

Chceš být motivací pro ostatní běžkyně, baví tě fotit a točit během sportování a toužíš strávit jaro 2023 v pohybu? Přihlaš se a buď jarní ambasadorkou běžeckých kurzů Jdu běhat .

Spolu se začínajícím jarem hledáme nové tváře, které by se rády prostřednictvím instagramu podělily s ostatními o svou běžeckou cestu a daly tak ostatním ženám impuls k tomu, začít běhat. Nehledáme výkonnostní běžkyni, ani někoho s tisíci fanoušků. Hledáme dvě nebo tři ženy, které chtějí zažít atmosféru našich kurzů a jsou ochotné o tom s ostatními komunikovat skrz své a naše sociální sítě.

Co po naší ambasadorce budeme chtít?

Naší představou je, aby tato ambasadorka pravidelně, konkrétně jednou týdně, komunikovala s námi i svými přáteli skrz instagram (stories i posts, fotky i krátká videa) o tom, jaký je její běžecký kurz, jak pravidelně běhá, jak se jí běh dostává pod kůži nebo jaké cítí výzvy.

Co nabízíme?

Máme připravený jarní kurz v Praze zdarma dle vlastního výběru. Možnost pro mimopražšké je zvolit online kurz. Pokud už běháš, máš možnost začít už na končících novoročních kurzech.

Jak se přihlásit?

Přihlášení do výběru je jednoduché. Stačí vyplnit formulář, ve kterém kromě jiného napiš, co pro tebe běh v tuto chvíli znamená a jaké máš běžecké sny. Jestli to je uběhnout 5 km nebo prostě pravidelně běhat. Nic není špatně. Buď upřímná a buď svá.

Vybrané přihlášené budeme ještě v týdnu od 6.3. kontaktovat s upřesněním našich očekávání a pokud nám vše vzájemně zapadne, můžeš se zanedlouho rozběhnout.

Kdo z vás s námi tedy proběhá letošní jaro?Další příspěvky