Hledá se běžecký komparz, zn. nejen ženy

14. 08. 2018 – Aktuality

Zažij natáčecí den jako komparz v běžeckém stylu - nebude to náročné a určitě to zvládne i začínající běžkyně z našich kurzů. Půjde o skvělou a zajímavou scénu filmu, kde naráz běží hodně velká skupina běžců a běžkyň (takže s sebou můžeš vzít i svého parťáka) a na place bude nejeden známý herec ;)

V hlavních rolích filmu Ženy v běhu, který půjde do kin v lednu 2019, si zahrají Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Oldřich Kaiser, Ondřej Vetchý, Vladimír Polívka a další známá jména. Producentem filmu je Tomáš Hoffmann, s jehož jménem jsou spojeny filmy jako Účastníci zájezdu, Ženy v pokušení, Muži v naději a Bezva ženská na krku, takže je určitě na co se těšit!

Natáčení proběhne v oboře Hvězda v Praze (nedaleko stanice metra Petřiny) v pondělí 3.9. od 7:00 celý den, účast není honorována, avšak celodenní občerstvení bude zajištěno :) V případě zájmu se zaregistruj na e-mailové adrese koordinátorky produkce filmu Lucie Strakové l.novak-strakova@seznam.cz.

Po registraci obdržíš podrobné informace přímo od produkce.

A pokud v pondělí musíš do práce, tak nezoufej, naše podzimní kurzy jsou každý týden, tak si vyber ten svůj a pojď s námi zahnat podzimní splíny běžeckými endorfiny :)Další příspěvky