Pro firmy: běžecké akce s Jdu běhat

01. 07. 2018 – Pro firmy

Akce pro firmy

Naší hlavní doménou je organizace běžeckých kurzů, ale spolupracujeme i s firmami, pro které umíme zorganizovat různé běžecké akce. Největší přínos budou mít pro kolegy naše 10týdenní kurzy, užijí si i tréninky v rámci firemního dne zdraví, dne sportu, zpestření konference, zkrátka vašeho dne "out of office".

  • Pro dohodnutí firemní akce můžete kontaktovat přímo Helenu na helena@jdubehat.cz nebo 774 282 883.
  • Ideální je 3-4 týdny dopředu.

Jdu běhat působí v Praze a Brně. V těchto městech umíme zajistit kurzy a akce pro firmy nejlépe. I když jsou kurzy Jdu běhat pouze pro ženy, tak firmám většinou organizujeme kurzy a akce pro smíšené skupiny. Umíme pracovat jak se začátečníky, tak i s pokročilejšími běžci, které zajímají trasy na 10 km nebo půlmaraton.

Běžecký trenér na akci

Na podzim 2017 proběhl 5. ročník ABSL konference v Brně. Jedním z partnerů konference je firma Skanska, ve spolupráci s kterou Jdu běhat poskytovalo diagnostiku běhu pro účastníky konference. Jdu běhat výborně zastupovala brněnská trenérka Jana Olejníčková, která pomáhala účastníkům při diagnostice došlapu.

IMG_1389.jpg foto: trenérka Jana s účastníkem konference

Teambuilding s běžeckým tréninkem

V lednu 2018 jsme v Jdu běhat připravili trénink v rámci teambuildingového dne v Praze ve firmě Ataccama software. Pošmourné lednové počasí prozářily úsměvy a dobrá nálada všech účastníků.

Ataccama 3 Jdu běhat.jpg foto: účastníci společného tréninku kolegů z firmy Ataccama

Ataccama 1.jpg foto: účastníci společného tréninku kolegů z firmy Ataccama

Firemní běžecké kurzy

Pro Fakultní Nemocnici Motol jsme v letech 2015 a 2016 zorganizovali hned několik navazujících 10týdenních kurzů. Kurzy vedla trenérka Eva Beránková, běžci se sešli v parku Ladronka a vyběhli do blízkého parku Hvězda.

Na kurzu účastníci nejvíc oceňovali: "Příjemná trenérka, zodpovězení dotazů, upozornění na chyby při běhání, pestrost tréninku (různá cvičení ... lze brát jako nápady na vlastní trénink)."

Snímek obrazovky 2018-01-24 v 11.45.13.png foto: účastníci firemního běžeckého kurzu Fakultní Nemocnice Motol

Běhu s kolegy zdar!


Pro dohodnutí firemní akce můžete kontaktovat přímo Helenu na helena@jdubehat.cz nebo 774 282 883. Ideální je 3-4 týdny dopředu.Další příspěvky