Dárky k jarním kurzům

24. 02. 2023 – Aktuality

Wow! Běžkyně během jara dostanou dárky “na krásu” v hodnotě 550 Kč!

Podmínky k získání dárků pro všechny pražské kurzy začínající v březnu a dubnu jsou zde a kousek níže najdeš info, jak je to ONLINE kurzů.

Stačí dorazit na první (nebo druhý) trénink svého kurzu a odneseš si: tělový krém Treacleamoon s vůní mandlí, vanilky a karamelu, deo roll-on sebamed s květinovou vůní, a cestovní zubní hygienu Biorepair.

Na posledním tréninku kurzu získáš cestovní luxusní tělovou kosmetiku Sanctuary Spa, intimní emulzi sebamed na cesty a suchý šampon Batiste.

Nedej se odradit “důvody, proč to dnes nejde” a využij naplno šanci si letos na jaře zamilovat běh. ️Doufáme, že ti jarní dárky Jdu běhat “na krásu” dodají motivaci a hlavně udělají radost.

Děkujeme za spolupráci značkám sebamed, treacleamoon, Sanctuary Spa, Biorepair a Batiste . Všechny najdeš na kupkosmetiku.cz


@sebamedcz

@biorepair_cz

@batiste_czsk

@sanctuaryspa_czsk

@kupkosmetiku.cz


KURZY PRO NOVÁČKY NAJDEŠ TADY A PRO POKROČILÉ TADY.

Získání dárků je podmíněno vyzvednutím na konkrétním místě a v daném čase a běžeckou účastí na tréninku. Produkty se mohou v porovnání s fotkou v závisloti na dostupnosti měnit, celková hodnota se nemění.


Jak získám dárky v ONLINE KURZU?

Běžkyně z online Nauč se uběhnout 5 km nebo z pokročilého kurzu pošlou každý týden do whatsapp skupinky svou aktuální fotku v běžeckém.

Těšíme se na vzájemnou motivaci odkudkoliv, po celých 8 týdnů trvání kurzu!

Dárky pro online běžkyně mají celkovou hodnotu 300 Kč a mohou se podle dostupnosti lišit od těch zde jmenovaných.Další příspěvky