Pochvaly trenérům od běžkyní

22. 12. 2017 – Aktuality, Řekli o nás

Chválíme často, chválíme rádi!

Běhala jsi v kurzu se super trenérkou nebo trenérem?

Celý rok rozdávali trenéři motivaci a energii na kurzech, pojďme jim společně na závěr roku nějakou poslat. Trenéry najdeš nejen ve videu tady, ale i na www.jdubehat.cz/treneri.

A tady je k počtení pár krásných slov z dotazníků od běžkyň z kurzů:

"...Velmi se mi líbí hravý přístup Máji (Krauzová). Líbí se mi její motivace a povzbuzení pro běh. Také velmi oceňuji přátelskou atmosféru, s takovou jsem se na jiných kurzech, které jsou určeny ženám nesetkala."

"...Profesionální přístup a nekonečný optimismus trenérky Janči (Olejníčková) a tým bezva holek! Každý trénink jsou jiná cvičení, jiné cíle, neběháme na stejné trasy, takže se těším na každý trénink."

"...Chtěla jsem poděkovat hlavně trenérce Evě Beránků. Samozřejmě i všem ostatním, kteří kurzy vymysleli a organizačně zajišťují. Evka mne naučila se stále milým úsměvem všechno, co jsem potřebovala, nakazila mne svým optimismem a já uběhla to, co jsem si v životě neuměla představit, že uběhnu. Zvládla jsem víc jak pět kilometrů na jeden zátah a ještě mne běhání chytlo."

"...Milá trenérka Šárka Nollová a skvělá atmosféra - s holkama se navzájem podporujeme a při tréninku je navíc i sranda."

"... jsem spokojená úplně na maximum. Strašně mě to s Egonem baví. Využije každou minutu a já jdu domů uhoněná a šťastná."

".... Misa, Evca i David jsou bomba uz je beru jako pratele, pristi rok to bude 4 rok co budu s vami krasne behat ;)"

"...I presto, ze do konce kurzu nam s Davidem (Miler) zbyvaji jeste 2 treninky, chtela bych uz ted podekovat za skvelou organizaci akce i za Davida. Jako trener je naprosto skvely, motivuje, skvele hecuje a vzdycky nas dozene k maximalnimu vykonu. Nemam kazdy den hlidani pro prcka, abych mohla behat kdy chci, ale kazde utery je skvele uz od rana, kdyz vim, ze jdubehat.cz :) a rodina s tim pocita."

"...Líbí se mi teoreticke znalosti Michala (Štohanzl) a jejich prevedeni do praxe."

"...Trenérka Majda byla skvělá, během celých deseti týdnů se snažila povzbuzovat, věděla, kdy už má člověk dost a kdy ho může ještě vyhecovat a je velmi příjemná. Ještě jednou moc děkuju za krásně strávený čas."

"...Bezvadná atmosféra, Petrovy (Soukup) historky, obtížnost přiměřená různým schopnostem ve skupině."

"...Vyhovuje mi jeho (Martin Levý) přístup, bála jsem se, že to bude někdo, kdo se bude předvádět a machrovat a používat hesla typu "hele, támhleta uběhla takový kus a ty skoro nic" - to by mě velmi demotivovalo a on naštěstí tyto srovnávací techniky nepoužívá..."

"...Možná je na nás občas Honza Jirovec moc hodný :D Ale ví o tom a snaží se být méně ;) a zas nám to tam celkem vyhovuje..."

"...jsem maximálně spokojená, Terka (Běhám s Terez) pro nás každý týden vymýšlí nějaké zpestření, takže víc vylepšit už to asi nejde :) "

"...Dana (Pernicová) je super, naprostá spokojenost."

"...Terka (Plevková) mi jako trenérka děsně sedla! ;-)"

"...Anicka Rohulánová je vyborna trenerka!! Pozitivni, energicka, empaticka, profik s lidskym pristupem, jsem moc rada, ze me treninkem provazi prave ona."

"...Lukáš (Olejníček) je skvělý trenér, neměnila bych ani ň. :o) "

"...Iva (Vedralová) je nejlepsi trener pro zacinajici nadsence pro beh. Umi to krasne podat, vysvetlit a je velmi velmi empaticka :)"

"....(Ondra Zadrobílek) skvělý trenér se kterým je sranda a zároveň rozebírá náš běžecký styl a radí nám."

"...Různorodost jednotlivých tréninků, Ondra (Appl) nás nenechá se nudit. :-) "

"...výborné nápady trenérky (Soňa Vnenčáková) jak zaujmout a přitom vše naučit."

"...skvělý přístup trenérky Hanky (Homolkové), dobrá parta a teamová motivace."

"...(Denisa Barešová) individuální přístup, pochvaly za malé výkony, skvělá atmosféra..."

"...Kurz je nad moje očekávání, a to díky lektorce Michaele (Mertová) ... Je vždy na hodinu připravena a po celou dobu se nám věnuje naplno, motivuje nás. Také jsme si sedly jako skupina holek."

"... (Eva Stránská) je smypatická a vstřícná trenérka."

"...Skvělá trenérka (Petra Pastorová), proměnlivost náplně tréninků, skvělá parta."

"...Nejvíce se mi líbí netradiční pojetí :). Tréninky jsou zábavné a velmi různorodé. Je skvělé, že se trenéři věnují všem bez rozdílu, poradí, rozveselí, povzbudí. Velká pochvala trenérovi Martinovi (Jendželovský) :) Má super pozitivní přístup a opravdu mě naučil, že běhání je zábava :)."

"...Lenka (Ryzáková) nás dokáže úžasně namotivovat. Vede tak, že ze sebe vždycky vydám co nejvíc dokážu. Hodiny má dobře rozvržené, pokaždé dokáže přijít s něčím novým."

"...Trener (Lukáš Červenka) davkuje zatez za moji komfortni zonu, takze vykonnost jde nahoru viditelne a rychle. Libi se mi variabilita treninku - pokazde delame neco jineho a zkousime ruzne treninky, posilovani, dlouhe vybehy, technika. Taky musim pochvalit zazemi v Socharske, je bezva!"

Napiš svému trenérovi nebo své trenérce hezká slova či pochvalu do komentáře tady nebo v rámci dotazníku, který Ti během kurzu přišel na email. Všechny pochvaly předáváme.

Chválíme i všechny běžkyně, které si letos obuly tenisky a vyběhly v tomto roce ven. A děkujeme, že to bylo na kurzu Jdu běhat :-)Další příspěvky