Charitativní předvánoční bazárek pro Helenku

18. 12. 2019 – Aktuality

V první adventní neděli 1.12. se uskutečnil Charitativní předvánoční bazárek pro Helenku.

Celou akci vymyslely Lenka s Bárou, které znáte pod jejich blogem Holky ve formě a my jsme je v této myšlence moc rády podpořily. Společně jsme připravily prostory, vymyslely harmonogram, kdo mohl, věnoval dárky do tomboly a zajistily jsme občerstvení.

Na bazárku jste mohli potkat i další blogerky převážně ze sportovního světa. Touto formou bychom jim chtěly znova moc poděkovat. A u koho jste si mohli koupit nejen sportovní oblečení? @holkyzplakatu @lugregorova @barborkaontherun @running2.cz @terumenclova @veronika_preti. Půlku výdělku ze všech prodaných věcí holky darovaly právě Helence, které tak pomůžeme k nákupu potřebných věcí.

Bazárek nebyl ale jen o nákupech. Celým dnem se nesla krásná atmosféra. Všichni jsme se bavily, smály se, povídaly si, řešily Vánoce i nevánoce a tak nějak se to celé neslo v uvolněné atmosféře. Určitě tomu napomohly i holky, které se staraly o občerstvení. Protože k pěknému dni patří i dobré jídlo a pití. O skvělé jídlo se postarala devatenáctiletá Helča z kupcake.cz. Takže jestli hledáte dobrý catering a chcete ochutnat něco dobrého, určitě se Helče ozvěte :-) Naše Domča s Katkou měly na starost pití, kdy bodovala domácí limonáda, ale hlavně svařák, který se nakonec vypil všechen. :-) Všechny dobrovolně darované peníze za pití jsme také poslali Helence, a že se pilo a Vy jste byli štědří! Děkujeme!

V neposlední řadě jsme si udělali radost i dárky z tomboly, která byla velice bohatá. Od zdravých kuchařek, přes oříšková másla, kosmetiku, sportovní doplňky, až třeba po krásné náušnice flowerski.cz, které vyrábí s láskou Markéta. Určitě se na ně podívejte, jsou nádherné a můžete je měnit podle outfitu. Nám se dokonce tak líbily, že je máme k dispozici i u nás v zázemí v Sochařské. Tak se na ně přijďte podívat osobně, určitě nebudete vědět, které koupit :-)

Když se rozdala všechna tombola, vypil svařák a všichni měli úsměv na rtech, bazárek jsme v podvečerních hodinách ukončili s částkou 21.700 Kč, kterou celou posíláme Helence!

Pokud bys ale chtěla Helenku podpořit dál, vymyslely jsme ještě 2 charitativní výběhy od nás ze zázemí. Přidat se můžeš 28.12. nebo 31.12., kdy pro Tebe chystáme i malé občerstvení. Proběhneme se po vánocích, abychom trochu vyběhaly ten salát a cukroví, popovídáme si a pomůžeme Helence. Vstupné bude dobrovolné a máme pro Tebe nachystanou i tombolu o sportovní dárky Jduběhat.

Více informací najdeš tady!

A co vzkázala maminka Helenky? “Velice díky všem za pomoc, vážím si převelice všech sportovců, co to dělají pro dobrou věc. PŘEJEME POŽEHNANÉ VÁNOCE VŠEM." Zdeňka Hegenbartová

Poslala nám i fotku Helenky a Lama Geshe, ze které je cítit tolik pozitivní energie.

unnamed.jpgDalší příspěvky