Charitativní adventní bazárek v Zóně Jdu běhat

18. 11. 2019 – Aktuality, Pro média

Srdečně zveme na Charitativní předvánoční bazárek, který pořádají Holky ve formě ve spolupráci s běžeckými kurzy Jdu běhat. Půjde o milé setkání (nejen) žen, které mají společnou lásku k běhu a sportu, neběžecky, se svařákem, nakupováním a přispěním jedné rodině, která naši pomoc ocení.

Přijďte v první adventní neděli 1.12., mezi 14-19h, do Zóny běžeckých kurzů Jdu běhat na Letné. Adresa je Sochařská 8.

Nakoupíte tu přímo od svých oblíbených sportovních tváří z online světa, které pro vás připraví své krásné kousky. Polovina z každé nákupní částky půjde na DOBRO a to konkrétně na podporu Helenky, o které se dočteš níže.

Od koho si tedy můžete udělat radost?

@holkyveforme ❘ Bára Langer a Lenka Soukupová

@barborkaontherun ❘ Bára Soukupová

@holkyzplakatu ❘ Lucka Síbrová (trenérka Jdu běhat) a Petra Heřman

@lugregorova ❘ Lu Gregorová

@running2.cz ❘ Soňa Kotulková (dlouholetá běžkyně Jdu běhat)

@terumenclova ❘ Teru Menclová

@veronika_preti ❘ Veronika Preti

@zezivotazeny ❘ Lenka Wernerová

K dostání bude nejen oblečení, ale i boty a doplňky. Holky nebudou prodávat jenom sportovní věci a ani se nemusíš bát, že vše bude jen ve velikosti XS :)

Během bazárku bude k zakoupení výborné občerstvení, a to od:

@kupcake.cz ❘ Helča Sojková (kupcake.cz)

Samozřejmě připravíme i zimní nápoje.

A koho podpoříme? Babeta Schneiderová z Adventního běhání nám řekla o Helence Hagenbartové a její rodině, kterou Advenťáci už podpořili vloni.

Heli je 17 let a je autistka. I když je to veselá a šťastná holčička, péče o ní je mimořádné náročná. Více si o ní přečtete v našem dřívějším blogovém článku.

Rozhodli jsme se polovinou výtěžku pomoci právě této rodině, protože na starší děti se může někdy, na rozdíl od těch malých, zapomínat. Péče o ně věkem plnoletosti ale nekončí. Finance pomohou nejen Helence, ale i její obdivuhodné mamince (paní Zdeňka dělala mimochodem léta fitness trenérku!), která vybrané peníze využije na hygienické potřeby a zajistí asistenty.

Tak nakupujte, polovina z každé částky pomůže jedné láskyplné rodině.

Chceš se na cokoliv ohledně Charitativního předvánočního bazárku zeptat? Kontaktuj Lenku Soukupovou, Holku ve formě, na holkyveforme@gmail.com.

Ohledně charitativního účelu kontaktuj Helču Suchomelovou na helena@jdubehat.czDalší příspěvky