Čelenka ke kurzu zdarma

15. 05. 2019 – Aktuality

Za pár týdnů začíná léto, které je krásné běžecké období, dny jsou delší a většina z nás má spoustu energie a chuť k pohybu venku. A jak jinak trávit léto, než s větrem ve vlasech? První letní běžecké kurzy Jdu běhat začínají 19. 6. v Praze a Brně a už teď se můžeš do kurzu přihlásit a navíc získat krásnou čelenku v malinové barvě ;)

Navíc, pokud se chceš už teď těšit na běžecký podzim, nově Ti letos dáváme příležitost se už s předstihem přihlásit do podzimního kurzu pro začátečnice.

Přihlaš se do KURZU a získej ČELENKU zdarma

Vybírat můžeš z nabídky letních kurzů pro začátečnice i pokročilé. Také jsme připravili oblíbené speciální kurzy. Navíc se můžeš hlásit už s předstihem do základních podzimních kurzů. Pokud se přihlásíš a uhradíš svůj kurz nejpozději do 25. 5., tak navíc dostaneš sportovní ČELENKU Jdu běhat zdarma.

Podmínky akce: Akce platí od 15. 5. 2019 do 25. 5. 2019 nebo do vyčerpání zásob dárků. Můžeš získat jednu čelenku na osobu (pokud se přihlásíš na více kurzů, tak od nás tedy dostaneš jednu čelenku). Čelenku dostaneš na prvním tréninku svého letního kurzu. Pokud se hlásíš pouze na podzimní kurz, dostaneš ji na podzimním kurzu. Akce se nevztahuje se na víkendové kurzy.

LETNÍ KURZY

Základní kurzy budou letošní léto probíhat v Praze ve Stromovce, v Prokopáku a v Hostivaři. Ve všech těchto lokalitách se můžeš přihlásit do kurzu Nauč se uběhnout 5 km.

Pokročilé kurzy budou v letní podvečery probíhat:

  • v Praze ve Stromovce, v Kunraťáku, ve Hvězdě, v Prokopáku, na Čerňáku a Hostivaři
  • v Brně v Lužánkách, v Anthroposu a v Komárově.

Také se můžeš přihlásit do ranního nebo dopoledního kurzu v Praze ve Stromovce.

Kromě tradičních běžeckých kurzů máme připravené i letní edice speciálních kurzů:

ZÁKLADNÍ PODZIMNÍ KURZY

Už teď se také můžeš přihlásit do základních podzimních kurzů, které vypisujeme s předstihem, aby sis mohla zajistit své místo v podzimním kurzu včas.

Pokročilé podzimní kurzy pro Tebe vypíšeme v pondělí 1.7. 2019. Přehled všech aktuálně vypsaných kurzů najdeš v našem KALENDÁŘI.Další příspěvky