Běháme celý rok za každého počasí už 5 let!

04. 11. 2018 – Aktuality, Pro média

Už je to neuvěřitelných pět let, co se jedna rekreační běžkyně rozhlížela po kurzu běhání v Praze. Hledala kurz, který by byl vhodný i pro úplné začátečnice a naučil je mít rády pohyb venku. Kurz, kde by vládla příjemná atmosféra pod vedením sympatických trenérů, kteří vše okolo běhu rádi vysvětlí. Žádný takový nenašla. Proto založila Jdu běhat (www.jdubehat.cz).

Za 5 let zvedlo Jdu běhat z gauče už 3 000 žen, aby si šly každý týden zaběhat. Více jak třetina z nich běhá s Jdu běhat dlouhodobě. A díky tomu, že kurzy probíhají za každého počasí a celoročně, nehrozí běžkyním upadnutí do zimního spánku. Stejně tak o letošním adventu mají běžkyně na výběr více jak z dvacítky kurzů různých úrovní v několika lokalitách v Praze a v Brně.

A co je nového v Jdu běhat v roce 2018?

  • Od září 2018 se běhá v nové lokalitě v příjemném parku U Čeňku nedaleko metra Černý most.
  • Běžkyně, které do Jdu běhat přijdou úplně poprvé, dostávají od podzimu sérii běžeckých tipů do jejich emailové schránky, aby věděly, co je a co není podstatné, když člověk začne běhat.
  • A v neposlední řadě Jdu běhat rozšiřuje nabídku víkendových kurzů “Jdu běžkovat”, které pořádá s fantastickými ohlasy už šestým rokem!

Pokud vás láká běhání můžete se rovnou přihlásit do adventního kurzu a začít se těšit na pravidelnou (pod)zimní dávku endorfinů. Zapsáním do kurzu Jdu běhat získáte sérii 10 propracovaných tréninků 1x týdně v délce 75 minut pod vedením zkušeného trenéra v malé skupině běžkyň. K tomu příjemné zázemí se šatnou, sprchou, možnost náhrad zameškaných tréninků a hlavně přátelské prostředí, kde ví, že nejdůležitější je, aby běhání přinášelo radost.

První adventní kurzy Jdu běhat začínají 7.11. v Praze a 12.11. v Brně. Stačí vám jen tenisky, zbytek vás naučí na kurzu!Další příspěvky