Aktuální časté otázky k PODZIMNÍM kurzům

16. 07. 2020 – Aktuality

Naplánovali jsme parádní endorfiny nabité běžecké LÉTO & PODZIM. Nabídka kurzů v Praze i Brně je limitovaná a tak neváhej a chytni si své místo už teď ;) Máme ohromnou radost z každé zapsané běžkyně v kurzu. Snažíme se, běžíme dál! Držte nám palce a pojďte si užít léto & podzim v rytmu běhu spolu s námi ❤️

Odpovídáme na aktuální nejčastější otázky běžkyň

  • Co když přijde druhá vlna a znovu se zakáže sdružování?
  • Různá délka kurzů?
  • Nové zázemí ve Stromovce?
  • Jaká budou zázemí v Brně na podzim? A co Komárov, bude?
  • Ze zákulisí - co bude s Jdu běhat dál?
  • Jak na běhání v letních dnech?

Co bude s mými tréninky, když přijde druhá vlna a znovu se zakáže sdružování a skupinové akce?

Myslíme i na to. Ladíme řešení, díky kterému běžkyně nepřijdou o běhání a trenéři o své odměny. V čase tréninku vyběhneme společně, ale každá zvlášť - zařídíme online kontakt všech běžkyň z kurzu se svým trenérem/trenérkou 30 min před tréninkem, kde se dozvíš i plán tréninku. A 15 min před koncem tréninku se sejdeme opět online na společné závěrečné protažení, kde bude i prostor pro nasdílení zážitků z tréninku a zodpovězení dotazů. Takto nepřijdeš o trénink, dobiješ baterky běžeckými endorfiny a zároveň trenéři nepřijdou o svoji odměnu. Ale pevně doufáme, že takto striktní opatření už nenastanou – mezilidská energie a setkávání dělá naše kurzy tak skvělé!

AKTUALIZACE k 13.10.2020: ač jsme tomu v červenci nevěřili, druhá vlna bohužel opravdu přišla, a z několika důvodů jsme se nakonec rozhodli pro pozastavení kurzů. Nalaď se na zábavná pondělní online setkávání, nové audio tréninky a nebo od 19. listopadu na celý nový online kurz. Budeme se brzy těšit znovu naviděnou osobně!

Jak dlouhé budou kurzy?

Kdo s námi už někdy běhal, tak zná 10týdenní kurzy, ty už ale nejsou hvězdy našeho běžeckého kalendáře. Délku kurzů jsme upravili (u každého kurzu je napsané od kdy do kdy probíhá, ve státní svátky neběháme). Letní speciály jsou krátké 4týdenní. U podzimních kurzů je to pestřejší - na výběr pro začátečnice intenzivní 5týdenní kurzy s tréninky 2x v týdnu, 10týdenní s tréninkem 1x týdně v některých lokacích, a úplná většina kurzů je delší 15týdenní. Celý podzim tedy bude nabitý pořádnou dávkou běžecké energie!

Jaká budou zázemí v Praze a co nové zázemí v lokalitě Stromovka?

Už od srpna budou nové kurzy vybíhat z fajn zázemí kousek od Stromovky - z místa zvaného Wellryba na adrese Bubenská 17. Fotky ze zázemí najdeš TADY.

Jaká budou zázemí v Brně na podzim? A co Komárov, bude?

Komárov bude! Věříme, že rozběháme Lužánky, Anthropos i Komárov.

Jak je to nyní s Jdu běhat? Aneb nahlédnutí do zákulisí

Jedeme v provozním light režimu. Jaro nám uteklo a doufáme, že podzim bude fajn. Soustředíme se tedy na tuto hlavní sezónu a chceme zajistit co nejvyšší kvalitu a nabídku šíře kurzů. V tom 15týdenní délka podzimních kurzů moc pomáhá. Je teď náročné plánovat, co bude, ale snažíme se a běžíme dál. Poběž s námi ;)

Mrkni na video rozhovor s Helčou a Verčou Preti (která krom jiného vede super blog Jeden měsíc běžce). O tom, jaké to je mít v jednu chvíli našlápnuto na úspěšnou jarní sezónu a ve druhé hledat co nejlepší řešení, jak se nepotopit. Nejen o tom, ale i o pozitivních věcech ve videu tady.

A ještě tu máme čtivý rozhovor s Helčou pro reSTARTpodnikání - o tom, proč Jdu běhat vzniklo i proč běžíme dál a taky o tom, jakou spojitost má pro Helču běhání a označení "skleníková kytička”

JAK BĚHÁME KDYŽ UDEŘÍ VEDRA?

Letní čtení na závěr z dílny sympatické běžecké dvojice Soni a Michala z running2.cz najdeš tady. Soňa v kurzu Jdu běhat začala s běháním a nyní ji můžeš pravidelně potkávat mezi běžkyněmi na trénincích v našich pokročilých pražských kurzech.

Děkujeme za dočtení až na konec článku a těšíme se na každou novou i pokrčující běžkyni ⭐️

Trenéři vzkazují, že společné letní & podzimní tréninky si užijeme na maximum!

Běhu zdar!

Helča a MíšaDalší příspěvky