Jdu běhat? Tentokrát ne! My byli běžkovat.

28. 01. 2020 – Aktuality

Letos jsme už sedmým rokem pořádali víkendové kurzy – Jdu běžkovat, které se těší velké oblibě každý rok. Je to totiž ideální sport, kterým v zimě můžeme běhání doplnit. A navíc se dostaneme na hory, do krásné zasněžené krajiny a na čerstvý vzduch. Jaké to bylo letos? To Ti řekne naše Katka, která vždy na jeden z víkendů jede, aby zjistila, co se dá třeba ještě vylepšit, a snažila se pro vás udělat víkend ještě hezčí a bez jakýchkoliv starostí.

Celý článek

Jak se u nás bude běhat o Vánočních svátcích?

20. 12. 2019 – Aktuality

Neběháme od 22.12. - 2. 1. včetně a první kurzy v roce 2020 rozběhneme 5.1. Pevně věříme, že všichni načerpáme plno energie a po Novém roce se ve zdraví a s novou chutí vrátíme k trénování. Už teď se na Tebe s trenéry opět těšíme. A při té příležitosti bychom Ti rádi popřáli.

Celý článek

Charitativní předvánoční bazárek pro Helenku

18. 12. 2019 – Aktuality

V neděli se uskutečnil Charitativní předvánoční bazárek pro Helenku. Celou akci vymyslely Lenka s Bárou, které znáte pod jejich blogem Holky ve formě a my jsme je v této myšlence moc rády podpořily. Společně jsme připravily prostory, vymyslely harmonogram, kdo mohl, věnoval dárky do tomboly a zajistily občerstvení. Na bazárku jste mohli potkat i další blogerky převážně ze sportovního světa. Touto formou bychom jim chtěly znova moc poděkovat. A u koho jste si mohli koupit nejen sporotvní oblečení? @holkyzplkatu @lugregorova @barborkaontherun @running2.cz @terumenclova a @veronika_preti.

Celý článek

Běh a běžky, proč doplnit běh běžkami

18. 11. 2019 – Aktuality

My v kurzech Jdu běhat běháme celý rok a v každém období si najdeme to pěkné. Naší Katce teď dokonce začíná její nejoblíbenější období v roce. Naběhá víc kilometrů, na tréninky chodí pravidelně (není tolik aktivit kolem) a užívá si, že ví, jak se obléknout a nikde není hromada lidí. Ale co si loni oblíbila ještě víc, byly běžky! A to na nich stála vlastně poprvé. Po loňském běžkařském kurzu hned hlásila, že to je skvělý doplněk k běhu a že příští rok jede znova. A co Ty? :-)

Celý článek