Běžecká příprava

31. 10. 2019 – Aktuality

Stejně jako minulý rok jsme si pro Tebe připravili Běžeckou přípravu v tělocvičně a Vylaď si běžeckou formu: Kondiční cvičení v tělocvičně. Proč jsme vůbec zařadili tento typ tréninku? Co Ti přinese?

Celý článek

TRIČKO ZDARMA K ADVENTNÍMU KURZU :-)

07. 10. 2019 – Aktuality

Právě otevíráme adventní kurzy a Ty si můžeš vybrat z nabídky kurzů pro začátečnice i pokročilé. Pokud se přihlásíš nyní a uhradíš adventní kurz nejpozději do 14. 10. , dostaneš od nás navíc krásné TRIČKO JDU BĚHAT v módní mintové barvě zdarma.

Celý článek

Podzim patří trailu

08. 09. 2019 – Aktuality, Běžecké rady & tipy

Proč jde dohromady právě podzim a trail? Za nás snad není hezčí období na běhání v přírodě než podzim. Listy na stromech se zbarvují a venku není takové vedro. Podzim prostě hraje barvami a my ještě nemusíme běhat navlečené do bund a jiných vrstev. Co si tedy ještě prodloužit léto a vyběhnout do přírody?

Celý článek

Proč pokračovat v běhu?

06. 09. 2019 – Aktuality

Celé léto Ti přinášíme běžecká videa, kde vysvětlujeme techniku běhání a jak vůbec začít běhat. Ale u posledního videa jsme zmínili, že je nejen důležité běhat správně, ale u běhu vydržet. A někdy to je ta nejtěžší věc...

Celý článek

Jdu běžkovat

02. 09. 2019 – Aktuality

JDU BĚŽKOVAT je prima víkendový běžkařský kurz v Bedřichově pro všechny ženy. I pro ty, které s námi neběhají. Jdu běžkovat pořádáme s fantastickými ohlasy už sedmým rokem! Každoročně je kapacita rychle naplněná, proto neváhej a pokud máš zájem, vyber si jeden z termínů a pojeď si s námi užít sportovní víkend plný legrace v bílé stopě!

Celý článek

Jak začít běhat a nepřestat

01. 09. 2019 – Aktuality, Běžecké rady & tipy

Minulý měsíc jsme se ve videích zaměřili na to nejdůležitější. Byly to základy běžecké techniky, kdy ses dozvěděla, jak je to s došlapem, jak mít postavené tělo, jak na pohyb rukou a jak správně při běhu dýchat. Ale je to opravdu to nejdůležitější? :-) Proto jsme se tento měsíc zaměřili hlavně na to, jak vůbec začít běhat a jak u běhu vydržet. Protože není to jen o technice, ale také o motivaci!

Celý článek