Charitativní adventní bazárek v Zóně Jdu běhat

18. 11. 2019 – Aktuality, Pro média

Srdečně zveme na Charitativní předvánoční bazárek, který pořádají Holky ve formě ve spolupráci s běžeckými kurzy Jdu běhat. Půjde o milé setkání (nejen) žen, které mají společnou lásku k běhu a sportu, neběžecky, se svařákem, nakupováním a přispěním jedné rodině, která naši pomoc ocení.

Celý článek

Svoboda běhu i života není samozřejmost

15. 11. 2019 – Aktuality

Luxus nejsou auta, byty, dovolené...luxus je svoboda. Luxus je možnost si vybrat, že když chci, mohu jen tak běhat po kopcích. Přesně tohle jsem si opět připomněla, když jsem letos na výročí sovětské okupace 21. srpna běžela krásný trailový závod v Modřanské rokli (díky, Vaše liga!). Nemohla jsem se ubránit dojetí...to mi vždycky dělají endorfiny, vám taky?

Celý článek

Adventní speciály

07. 11. 2019 – Aktuality

I na adventní období jsme si pro Tebe připravili oblíbené speciály. Proč vlastně každé období vymýšlíme nové a nové kurzy? V první řadě děláme kurzy právě pro Tebe a proto si pečlivě pročítáme všechny komentáře, emaily, bavíme se s Tebou na kurzu a pak sedíme, diskutujeme a snažíme se, aby si každá našla to, co jí sedí nejvíce. A na které speciály se můžeš těšit tentokrát?

Celý článek

Běžecká příprava

31. 10. 2019 – Aktuality

Stejně jako minulý rok jsme si pro Tebe připravili Běžeckou přípravu v tělocvičně a Vylaď si běžeckou formu: Kondiční cvičení v tělocvičně. Proč jsme vůbec zařadili tento typ tréninku? Co Ti přinese?

Celý článek

TRIČKO ZDARMA K ADVENTNÍMU KURZU :-)

07. 10. 2019 – Aktuality

Právě otevíráme adventní kurzy a Ty si můžeš vybrat z nabídky kurzů pro začátečnice i pokročilé. Pokud se přihlásíš nyní a uhradíš adventní kurz nejpozději do 14. 10. , dostaneš od nás navíc krásné TRIČKO JDU BĚHAT v módní mintové barvě zdarma.

Celý článek

Podzim patří trailu

08. 09. 2019 – Aktuality, Běžecké rady & tipy

Proč jde dohromady právě podzim a trail? Za nás snad není hezčí období na běhání v přírodě než podzim. Listy na stromech se zbarvují a venku není takové vedro. Podzim prostě hraje barvami a my ještě nemusíme běhat navlečené do bund a jiných vrstev. Co si tedy ještě prodloužit léto a vyběhnout do přírody?

Celý článek

Proč pokračovat v běhu?

06. 09. 2019 – Aktuality

Celé léto Ti přinášíme běžecká videa, kde vysvětlujeme techniku běhání a jak vůbec začít běhat. Ale u posledního videa jsme zmínili, že je nejen důležité běhat správně, ale u běhu vydržet. A někdy to je ta nejtěžší věc...

Celý článek