TRIČKO ZDARMA K ADVENTNÍMU KURZU :-)

07. 10. 2019 – Aktuality

Právě otevíráme adventní kurzy a Ty si můžeš vybrat z nabídky kurzů pro začátečnice i pokročilé. Pokud se přihlásíš nyní a uhradíš adventní kurz nejpozději do 14. 10. , dostaneš od nás navíc krásné TRIČKO JDU BĚHAT v módní mintové barvě zdarma.

Celý článek

Podzim patří trailu

08. 09. 2019 – Aktuality, Běžecké rady & tipy

Proč jde dohromady právě podzim a trail? Za nás snad není hezčí období na běhání v přírodě než podzim. Listy na stromech se zbarvují a venku není takové vedro. Podzim prostě hraje barvami a my ještě nemusíme běhat navlečené do bund a jiných vrstev. Co si tedy ještě prodloužit léto a vyběhnout do přírody?

Celý článek

Proč pokračovat v běhu?

06. 09. 2019 – Aktuality

Celé léto Ti přinášíme běžecká videa, kde vysvětlujeme techniku běhání a jak vůbec začít běhat. Ale u posledního videa jsme zmínili, že je nejen důležité běhat správně, ale u běhu vydržet. A někdy to je ta nejtěžší věc...

Celý článek

Jdu běžkovat

02. 09. 2019 – Aktuality

JDU BĚŽKOVAT je prima víkendový běžkařský kurz v Bedřichově pro všechny ženy. I pro ty, které s námi neběhají. Jdu běžkovat pořádáme s fantastickými ohlasy už sedmým rokem! Každoročně je kapacita rychle naplněná, proto neváhej a pokud máš zájem, vyber si jeden z termínů a pojeď si s námi užít sportovní víkend plný legrace v bílé stopě!

Celý článek

Jak začít běhat a nepřestat

01. 09. 2019 – Aktuality, Běžecké rady & tipy

Minulý měsíc jsme se ve videích zaměřili na to nejdůležitější. Byly to základy běžecké techniky, kdy ses dozvěděla, jak je to s došlapem, jak mít postavené tělo, jak na pohyb rukou a jak správně při běhu dýchat. Ale je to opravdu to nejdůležitější? :-) Proto jsme se tento měsíc zaměřili hlavně na to, jak vůbec začít běhat a jak u běhu vydržet. Protože není to jen o technice, ale také o motivaci!

Celý článek

Rozhovor s běžeckou trenérkou Míšou

26. 08. 2019 – Aktuality, Rozhovory s trenéry

Co dělají trenéři Jdu běhat, když zrovna netrénují? Slyšela jsi někdy o SKYRUNNINGU? Zní Ti to jako běhání v oblacích? Nám totiž také. :-) Co to doopravdy je, proč to má ráda a jak je v tom úspěšná nám prozradí naše trenérka Míša. Určitě si rozhovor přečti, protože se dozvíš věci, které jsi možná nevěděla.

Celý článek

Výhody běhání na podzim

16. 08. 2019 – Aktuality, Běžecké rady & tipy

Někdy si říkáš proč běhat, proč běhat právě teď, proč … Každá občas máme období, kdy vlastně nevíme a chceme najít těch pár důvodů, po kterých si řekneme “Tak jo, jdu do toho”. :-) Na jaře se rozběháme, je krásné počasí, my se těšíme na léto a chceme být v kondici, abychom si ho mohli užít se vším všudy. V létě je to dovolená, grilovačka, prodloužený víkend, grilovačka...a najednou se motivace vytratí a je těžké se do toho zase dostávat znova a znova. My pro Tebe proto máme 5 důvodů, proč se k běhání vrátit zrovna na podzim a nebo v něm po létě nepřestat!

Celý článek

Běžecký seriál naší Katky - dostaň běh do života

12. 08. 2019 – Aktuality, Běžecké rady & tipy

Katku některé z vás už znají a pro ty, co ještě ne, je to ta usměvavá holka, která se do týmu Jdu běhat přidala v únoru a od té doby je stále v poklusu a vymýšlí, jak vám přiblížit Jdu běhat z jiného pohledu a přinést vám zajímavý běžecký obsah. Právě teď každý týden na instagramu přináší vhled do toho, jaké bylo přijít do neznámé skupinky, s neznámou trenérkou poprvé, jaký byl trénink, co jí jde, co jí nejde.

Celý článek