Probuď v sobě šelmu

24. 01. 2016 – Aktuality

Tip na článek, který Tě posune blíž nejen k novoročním předsevzetím - aneb, jak se donutit do něčeho, do čeho se Ti nechce.. A o tom, že zvyky tvoříme i na kurzech a že jejich 10 týdenní délka není náhoda. Zima je krásné běžecké období, nenech si ji utéct spolu s odhodláním ;) První novoroční kurzy v Praze a Brně už začaly, ale ještě je pár otevřených ;) Podívej se do KALENDÁŘE.

Celý článek

PF 2016

01. 01. 2016 – Aktuality

Skvěle rozběhnutý rok 2016! Když poskládáme štafetový závod z loňských společně naběhaných kilometrů v Praze, Brně a Ostravě, tak oběhneme svět a ještě si uděláme cestou výlety :) Máme za sebou skvělý rok, velké díky za něj! Bylo v něm hodně běžeckých příběhů, úspěšných začátků, náročných tréninků, hezkých závodů i veselých akcí.. Za celý trenérský i organizační tým přejeme...

Celý článek

Radost z běžeckého zážitku pod stromečkem

10. 12. 2015 – Aktuality

Dej tip Ježíškovi a nebo naděluj... své sestře, mamince, dceři, kamarádce a nově můžeš i svému milému běžecký kurz pod stromeček. Kurz je parádní dávka motivace, rad, tipů a endorfinů z tréninků v jednom. Máme pro Tebe i tento vyšňořeným Vánoční poukaz...

Celý článek

Běháme i přes zimu!

13. 11. 2015 – Aktuality

Rozběháváme další krásnou běžeckou sezónu - tu zimní! **ZIMNÍ KURZY** startují právě teď! Přidej se - ať už do tepla se "Zimní běžeckou přípravkou" v Praze (ideální pro začátečnice) nebo do večerních ulic města a parků s "Vypiluj si pětku a desítku" v Praze a v Brně.

Celý článek

Pojď na hory na kurz "Nauč se běžkovat"

04. 11. 2015 – Aktuality

Naplánovat si víkend na horách už teď je skvělý nápad! 9 z 10 kancelářských chytrolínů potvrzuje. Budeš se mít totiž na co těšit! :) **JDU BĚŽKOVAT NA HORÁCH** je prima víkendový běžkařský kurz pod taktovkou oblíbeného dua trenérek Aničky a Máji. Je jen pro ženy, pro běžkařské začátečnice nebo rekreační běžkařky. Nepůjde nám o výkony na trase, ale o to se něco nového naučit, být na čerstvém vzduchu a užít si skvělý víkend na horách.

Celý článek