BĚŽECKÝ VÍKENDOVÝ KURZ

19. 10. 2017 – Aktuality

První listopadový víkend bude ve znamení BĚHU. Sestavili jsme víkend, při kterém se hodně dozvíš a odneseš si spoustu užitečných tipů, praktických rad a hlavně si užiješ příjemný aktivní víkend v Praze.. čti dále ;)

Celý článek

Běžecký deníček Martiny - začít běhat se dá v každém věku (2/5)

12. 10. 2017 – Aktuality

Příběh Martiny a Jdu běhat se začal psát na jaře 2016, kdy se účastnila akce Jdu běhat poprvé - ukázkového tréninku zdarma. S běžeckým kurzem odstartovala sice až následující jarní sezonu, ale od té doby s námi běhá a nyní už i obě její dcery. Vlastně, jedna ji k běhání přivedla :) Martina, jak sama uvádí, je z generace X a je zářným důkazem toho, že běhání není jen pro mladé studentky. Začti se s námi do druhé části Martiny běžeckého deníčku.

Celý článek

Hledá se: Výpomoc s financemi Jdu běhat

05. 10. 2017 – Aktuality

Hledáme do našeho Jduběhacího týmu aktivní studentku účetnictví VŠ na výpomoc s finančními transakcemi organizace Jdu běhat - běžecké kurzy pro ženy (www.jdubehat.cz). Nemusíš mít velké předchozí zkušenosti, stačí chuť s námi dlouhodobě tvořit běžecké hodnoty :)

Celý článek

Běžecký deníček Martiny - začít běhat se dá v každém věku (1/5)

03. 10. 2017 – Aktuality

Příběh Martiny a Jdu běhat se začal psát na jaře 2016, kdy se účastnila akce Jdu běhat poprvé - ukázkového tréninku zdarma. S běžeckým kurzem odstartovala sice až následující jarní sezonu, ale od té doby s námi běhá a nyní už i obě její dcery. Vlastně, jedna ji k běhání přivedla :) Martina, jak sama uvádí, je z generace X a je zářným důkazem toho, že běhání není jen pro mladé studentky. Začti se s námi do první části Martiny běžeckého deníčku.

Celý článek