V pondělí 6.7. neběháme

03. 07. 2020

V pondělí 6.7. si užij zasloužené volno. Ve Stromovce ani na Modřanech neběháme. Uvidíme se opět od úterý 8.7. v 7:00 v lokalitě Stromovka-Letná a dále :-)

Celý článek

Příspěli jsme na Jizerskou magistrálu

05. 03. 2020 – Aktuality

Upravit najednou celou lyžařskou magistrálu trvá čtyřem profesionálním řidičům osm až deset hodin. Bez sponzorů a všech možných příspěvků se Jizerská magistrála neobejde. A právě proto jsme se rozhodly, že i my přispějeme malým finančním darem z každé běžkyně, která kurz zaplatí.

Celý článek

Jak začít běhat a objevit v sobě novou vášeň

02. 03. 2020 – Aktuality, Běžecké rady & tipy

Nazout boty, obléct nově koupené tričko a hurá ven. „Dneska už fakt začnu. Chci. Musím,” přesvědčuješ se už po několikáté v řadě dnů za sebou. My ti z vlastní zkušenosti povíme, jak začít běhat, jak si vybrat vhodnou běžeckou obuv, jestli se dá běhat i v zimě, správné dýchání, jak si opravit běžeckou techniku nebo i co jíst a co naopak nejíst.

Celý článek

Chceš zkusit půlmaraton?

21. 02. 2020 – Běžecké rady & tipy

Víš, co je krásné na běhání? Že časem ti přijde, že vzdálenosti nejsou pro tebe limitem. Že limitem je pro tebe hlava a vědomí, že dál nebo rychleji už prostě běhat nechceš. Ale nám v Jdu běhat můžeš věřit, že zaběhnout si takový půlmaraton se dá ještě s klidnou hlavou a lehkým krokem.

Celý článek