Aktuálně

Buď při tom

Běžecká zima s Jdu běhat

03. 12. 2017

Chce to odhodlání překonat se a jít běhat i když na kraťasy už to dávno není. Běžecká zima vzkazuje: "*Nepřestávej, v létě zúročíš, cos dělala teď*"

Celý článek

Soutěž s Jdu běhat

28. 11. 2017

Soutěž s Jdu běhat o dámskou sportovní tašku Kari Bag 30L v hodnotě 1.499 Kč. Čti dále, jak se můžeš do soutěže zapojit :)

Celý článek

Hledá se: Manažerka kurzů, lidí & radosti v Jdu běhat

14. 11. 2017

Práce, která má smysl. Posláním Jdu běhat je pomáhat ženám ve vstřícném prostředí začínat se sportem. Nudit se nebudeš, ale ani rocket science Tě nečeká. Stačí mít selský rozum, organizační a komunikační talent a hlavně chuť budovat a posouvat Jdu běhat kupředu.

Celý článek

Rozhovor s trenérkou Šárkou

08. 11. 2017

Zajímá Tě, co si myslí a jaký mají život trenéři v Jdu běhat? Čti dál a zjisti, co na sebe tentokrát práskla stálice našeho trenérského týmu Šárka z Prahy :)

Celý článek

Boříme mýty: Běhání v zimě není sci-fi

06. 11. 2017

Zlepšení kondice, pročištění hlavy, příval endorfinů - to si s během spojujeme snadno. Je ale pro každého představitelné běhat v průběhu celého roku? Vůbec ne. Čti dále a přesvědč se, že běhání je běžnou součástí života nejen během teplejších měsíců.

Celý článek

Rozhovor s trenérem Petrem Soukupem

26. 10. 2017

Zajímá Tě, co si myslí a jaký život mají trenéři v Jdu běhat? Zjisti, co na sebe prozradil trenér Petr z Prahy, úřadující vicemistr světa v závodě Ironman ve své kategorii 30-34 let. Dozvíš se, jak prožíval tento extrémní závod, z čeho má strach i kolika jazyky se domluví.

Celý článek