Aktuálně

Buď při tom

Běžecký deníček Martiny - začít běhat se dá v každém věku (2/5)

12. 10. 2017

Příběh Martiny a Jdu běhat se začal psát na jaře 2016, kdy se účastnila akce Jdu běhat poprvé - ukázkového tréninku zdarma. S běžeckým kurzem odstartovala sice až následující jarní sezonu, ale od té doby s námi běhá a nyní už i obě její dcery. Vlastně, jedna ji k běhání přivedla :) Martina, jak sama uvádí, je z generace X a je zářným důkazem toho, že běhání není jen pro mladé studentky. Začti se s námi do druhé části Martiny běžeckého deníčku.

Celý článek

Hledá se: Koordinátorka lokalit

05. 10. 2017

Hledáme do našeho Jduběhacího týmu aktivní studentku VŠ - koordinátorku lokalit pro hladké zajištění kurzů organizace Jdu běhat - běžecké kurzy pro ženy. Nemusíš mít velké předchozí zkušenosti, stačí chuť s námi dlouhodobě tvořit běžecké hodnoty :)

Celý článek

Hledá se: Výpomoc s financemi Jdu běhat

05. 10. 2017

Hledáme do našeho Jduběhacího týmu aktivní studentku účetnictví VŠ na výpomoc s finančními transakcemi organizace Jdu běhat - běžecké kurzy pro ženy (www.jdubehat.cz). Nemusíš mít velké předchozí zkušenosti, stačí chuť s námi dlouhodobě tvořit běžecké hodnoty :)

Celý článek

Běžecký deníček Martiny - začít běhat se dá v každém věku (1/5)

03. 10. 2017

Příběh Martiny a Jdu běhat se začal psát na jaře 2016, kdy se účastnila akce Jdu běhat poprvé - ukázkového tréninku zdarma. S běžeckým kurzem odstartovala sice až následující jarní sezonu, ale od té doby s námi běhá a nyní už i obě její dcery. Vlastně, jedna ji k běhání přivedla :) Martina, jak sama uvádí, je z generace X a je zářným důkazem toho, že běhání není jen pro mladé studentky. Začti se s námi do první části Martiny běžeckého deníčku.

Celý článek

Jdu běhat o víkendu

21. 09. 2017

První listopadový víkend bude ve znamení BĚHU. Sestavili jsme víkend, při kterém se hodně dozvíš a odneseš si spoustu užitečných tipů, praktických rad a hlavně si užiješ příjemný aktivní víkend. Těšit se můžeš na videoanalýzu Tvého běhu, sledování tepovky pomocí sporttesterů, posilování pro běžkyně, ale i techniky automasáže a další. Čti dále ;)

Celý článek

7 důvodů proč běhat na podzim

07. 09. 2017

Právě teď přichází to “zítra” na které naše běžecké pokusy neustále odkládáme. Konec výmluv, zjisti, proč začít běhat na podzim je to správné rozhodnutí.

Celý článek